Vatan Bilgisayar Başarılı USB Bellek Değişimi

Dark Knighht

Kilopat
Makaleler
18
Daha fazla  
Ben yaklaşık 4-5 ay önce SanDisk'in USB 3.0, 16 gb usb belleğini almıştım fakat yakın zamanlarda ne olduysa usb belleği bilgisayarlara takınca ilk başta ses ve ışık gelmesine rağmen sonradan kayboluyor ve hiçbir yerde gözükmüyordu. Bende vatan bilgisayar'a gittim. Aslında 25 tl çok fazla bir para değil ama genede çöpe atmak yerine şansımı deniyim dedim. Ayrıca bizim ofiste ilk aldığım zaman dalga geçmişlerdi "Usb 3.0'mış nerede kullancan" vs. Bozuluncada hepden dalga geçtiler. Vatan Bilgisayar'a fatura ile birlikte gittim ve sorunu anlattım, (bu olay ramazanın son günlerinde oluyor) en son ben tam ümidimi kesmeye yakınken telefonuma ürünün teslim edildiği mesajı geldi ve Vatan'a gittim. Gittiğimde de Usb belleğimin sorunu hakkında herhangi bir açıklama yapılmasada ürünün yenisini verdiler. Açıkcası ben değişim yerine "kullanıcı hatası" deyip gene bozuk olanı vermelerini bekliyordum ama baya şaşırdım. Ofistekilere de "kapak" oldu :D

Vatan bilgisayar o konuda oldukça iyi. Ben airties modemimi 2 kez yeniledim garantiyle. Tamir edilemez kusur olarak gördüklerinde hemen yenisini veriyorlar. Hatta benim modemin üretimi bitmiş diye bir üst modelini verdiydiler. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı