Vatan Bilgisayar, bilgisayar bileşenlerine yılbaşı indirimi yapıyor mu?

TheVanguard

Kilopat
Yer
Saint-Valery-sur-Somme, France
Daha fazla  
Bir şey okudum; Vatan Bilgisayar cep telefonu, tablet gibi ürünlere ve sadece marka bilgisayarlara indirim yapıyor diye. Şimdi yılbaşı indiriminde bilgisayar bileşenleri indirime girmeyecek mi?

Bir şey okudum; Vatan Bilgisayar cep telefonu, tablet gibi ürünlere ve sadece marka bilgisayarlara indirim yapıyor diye. Şimdi yılbaşı indiriminde bilgisayar bileşenleri indirime girmeyecek mi?
Bilgisayarımı toplayan abiyle tesadüfen otobüste denk geldik. İşte bilgisayardan vs. söz ederken, indiriml konusu açıldı. Yakın zamanda alacağım bir şeyler olduğu için bana yılbaşını beklememi söyledi. Tam olarak dediği, %18 K.D.V indirimi yapılacakmış. Ama dediğim gibi bunu o söyledi, yalancı çıkmak istemem. Ve bu cumartesi başlayacağını söyledi. Umarım işine yarar...

Tüm ürünler için geçerli mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu sene yapmayacak demek ki. Zaten herkes bu fiyatlardan almaya başlamışken Vatan'dan böyle bir indirim yapması beklenemezdi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…