Vatan Bilgisayar Çalışanları Sistemi Düzgün Monte Eder Mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Daha fazla  
Vatan çalışanları bilgisayarı nasıl monte eder? İyi monte ederler mi? Ben reset atma kapatma ama led bağlantıları nasıl yapılacak bilmiyorum. Bu arada anakartım asus m5a97 r2.0

Son düzenleyen: Moderatör:
Onlar yapmasına yapar ama hızlı yapacağım diye düzgün yapmıyorlar. En iyisi pc toplama videosunu aç ona bakarak yap.

Onlar yapmasına yapar ama hızlı yapcam diye düzgün yapmıyorlar. En iyisi pc toplama videosu aç bakarak yap

Evet bu konuda sitede çok fazla şikayet var. Sen elinden geldiğince kendin toplamaya çalış ya da güvendiğin birisi varsa ona toplattır. Bir öneri daha sakın bakkallara toplattırma çünkü parça çalabiliyorlar bazen. Birde Vatan Bilgisayar gibi düzenli toplamıyorlar.

Eğer başında durmazsan berbat bir şekilde monte ederler. Eğer başında durursan adam gibi toplamak durumdalar. Zira eğer toplamazsa orada yiyeceği dayağın ve lafın haddi hesabı yok. :)

Pekala zaten ben başından ayrılmam. Sağ olun. Konu kilit.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yok arkadaşım şüphen olmasın düzgün topluyorlar. Ama baya bir süre veriyorlar sıra olduğu için mesela 4 te gidersen sana 8 de gel diyebilirler. Sen bunu 2 saatte yapın dersen tabikide yarım yamalak toplarlar.

Technopat neden üyelerinin toplamış olduğu masaüstü sistemleri ofiste hem toplayıp hem videosunu çekmiyor. Üst düzey toplayanda var, alt seviye toplayanda. Çok çeşitli videolar çıkabilir ortaya. Zaman bakımından elbet müsait olmayabilirler fakat bu konu bence düşünmeye değer.

Technopat neden üyelerinin toplamış olduğu masaüstü sistemleri ofiste hem toplayıp hem videosunu çekmiyor. Üst düzey toplayanda var, alt seviye toplayanda. Çok çeşitli videolar çıkabilir ortaya. Zaman bakımından elbet müsait olmayabilirler fakat bu konu bence düşünmeye değer.

Çok doğru. ;)

Konu cevaplandığına göre konuyu kapatıyorum.

Recep abi eğer ofiste toplanmasını isteyen arkadaşların önce Technopat Ofisi arayarak oradan uygun bir gün ve saat seçilmesi belirtmişti. Yani sen eğer ofisle görüşüp anlaştığın zaman böyle bir video çekim işlemi olabilir. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı