Vatan bilgisayar Ekran Kartı Değişimi

MuratÇKR

Hectopat
Yer
Konya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci - Sporcu
merhabalar.

ben gecen hafta vatanbilgisayar Konya şubesinden bir kasa topladım. Parçalar benim istediğim gibiydi, ekran kartı hariç. Ben Sapphire r9 285 istedim. Görevli kartın stoklarda olmadığını söyledi ve bana evga nvidia gtx760 önerip kartların performanslarının aynı olduğunu soyledi. Bende kabul ettim. Parçaları montaj için orada bırakıp akşamüstü kasamı aldım. Fakat 1 hafta oyun oynadım ve r9 285 ten beklediğim performansı bu karttan alamadım. Ben ekran kartımı iade edip r9 285 almak istiyorum. İade isteğimi kabul ederler mi? Veya kartımı stoklarda bulunan başka bir kartla farkını ödeyerek değiştirebilir miyim?

Yapamazsın. Çünkü kullandın. Ayrıca sen o mağazaya gidip ben memnun değilim ve bunu siz bana önerdiniz desen; kanıtla derler ve sorumluluk kabul etmezler.
Sizin ona güvenip almanız bir hata, kabul edin ve bir daha yapmayın. Eğer siz tercih etmiş olsaydınız en azından istediğiniz ve beğendiğiniz kartı almış olacaktınız her ne kadar kötü olsa bile, benim tercihim diye bilirdiniz.
Hep söylüyorum başkalarının kafasına göre hareket etmeyin.

Kartınızın performansına gelecek olursak: R9 285 ile Gtx 760 arasında ahım şahım bir performans farkı yok. Max: 5-6 fps oynar. Aldığınız kart güzel, güncel ve kaliteli, moralinizi bozmadan oynayın.
Sizi uzun bir süre çok rahat götürecektir.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı