Vatan Bilgisayar Ekran Kartı İadesi

Efe Gönen

Hectopat
Daha fazla  
Vatan Bilgisayar'dan dün ekran kartı monitör ve SSD aldım fakat ekran kartım ve monitörüm arasında görüntü alışverişim yok. Bütün yolları denememe rağmen çalıştıramadım kablolar vs. uğraştım fakat monitörüm onboard ekran kartından görüntü alabilirken yeni aldığım ASUS GTX 1060 dual modelli ekran kartından görüntü alamıyorum. Sizce bunu Vatan kabul eder mi?

Eğer gerçekten sizin yaptığınız bir hata yoksa değişim yaparlar. İade hakkında bir fikrim yok. Eğer internetten aldıysanız sıkıntısı olmasa bile 14 gün içinde iade hakkınız var. Onların da orada çalışıp çalışmadığını denemesi lazım. Şansınızı deneyin derim.

Ürün daha 1 günlüktür en fazla geldim taktım ekran kartını ve dünden beri bunu üzerinde uğraşıyorum galiba kafayı yemek üzereyim. 1400 liralık bir ekran kartı hiç kullanamadan bide ekstra masraf çıkarsa birilerini tokatlamak farz olacak galiba...

Ürün daha 1 günlüktür en fazla geldim taktım ekran kartını ve dünden beri bunu üzerinde uğraşıyorum galiba kafayı yemek üzereyim. 1400 liralık bir ekran kartı hiç kullanamadan bide ekstra masraf çıkarsa birilerini tokatlamak farz olacak galiba...
Klavyem bozuk çıkmıştı. Almamdan sonra bir hafta geçmesine rağmen 10 dakika içinde değişim vermişlerdi. Mağazadan mağazaya da değişir. Oradaki eleman çok iyi biriydi. Dediğim gibi götürün. Büyük ihtimalle değişim hakkı vereceklerdir.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı