Vatan Bilgisayar Faturasız ürün garantisini kabul eder mi ?

FireStorm

Kilopat
Makaleler
8
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar ekran kartımın HDMI portunun bozulduğunu düşünüp ekran kartını servise vermiştim. Fakat sorun ekran kartımda değil HDMI to DVI kablosundaymış. Kablo S-Link SLX-313 model kablodur. Ekran kartının HDMI portunu farklı bir kablo ile denediğimde görüntü alabiliyorum. Fakat bu kablo ile denediğimde sinyal bulunamadı diyor. Neyse demek istediğim şey şudur: Bu kablonun faturasını kaybettim. Garantisi hala devam ediyor. Garantiye versem kabul edilir mi ?

Fatura olmamış kabul edeceklerini sanmıyorum. Fakat isterlerse isminize veya başkasının adına alındı ise kayıtlara bakıp kabul edebilirler, ayrıca size kopya fatura da verebilirler.

Fatura olmamış kabul edeceklerini sanmıyorum. Fakat isterlerse isminize veya başkasının adına alındı ise kayıtlara bakıp kabul edebilirler, ayrıca size kopya fatura da verebilirler.

Yanıtınız için teşekkür ederim. Çoktan şuanda garantiye verdim :). Hiç problem çıkarmadılar. Direk fatura sahibinin ismini sordular. Başka gereken hiç birşey yoktu.

Ukala müşteri temsilcilerinin uydurduğu birşey fatura zorunluluğu zaten. Satışınızın kopyası firmada olmasına rağmen sizden fatura getirmenizi bazen isteyebiliyorlar. Sorunsuz halletmeniz olması gerekendi zaten. ;)

Yeni konular

Geri
Yukarı