VATAN BİLGİSAYAR FİYAT ARTIŞLARI

• Konuyu başlatan The Witcher
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 26
  • Görüntüleme 4B
@Silinen üye Hocam gözünü seveyim muhattap olma benimle. Git belanı başkasından bul. Şimdi senin yüzünden ceza da alacağız.
Hakaret eden sensin. Benim burada ceza almam için gerekli bir neden yok. Burası forum ve burada insanlar birbirleriyle ADAM gibi tartışabilir. Ben herhangi bir kural ihlali yapmadım. Senin sözlerinedikkat etmen ve başkalarının görüşlerine saygılı olman lazım.

Sebep Vatan bilgisayarın müşterisini %30 a alıştırdığı için, ciddi bir mali çıkmaza girmesine çözüm olarak "bindirim" diye tabir edilen satış biçimini uygulaması. Bu şekilde hafta içi piyasa fiyatlarının çok üzerine çıkartılan ürünler hafta sonu sözde indirimle kullanıcıya sunuluyor. Sadece ekran kartı değil bir çok kalemde var, örnek vermek gerekirse bir çok yerde 1600-1700'lere müşteriye sunulan ürünün Vatanda ki bugün kü fiyatı. 27" bir monitör 2330 tl ye tezgahlarında, şaka gibi.

Asus 27" Vg278Hr Geniş Ekran 3D Led Monitör - Vatan Bilgisayar

Çok sevdiğim bir markadır, umarım bu kaostan kurtulurlar bir an önce.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı