Vatan Bilgisayar hafta sonları indirim yapıyor mu?

AlperHrd

Decapat
Merhabalar. Vatan Bilgisayar'dan sistem toplayacağım 1 haftadır indirim kovalıyorum ama olacak gibi değil bazı yerlerde Vatan'da her hafta sonu indirimler oluyor tarzında bilgiler duydum. Böyle bir şey var mı, bu hafta içi toplasam pişman olur muyum?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Vatan Bilgisayar'dan sistem toplayacağım 1 haftadır indirim kovalıyorum ama olacak gibi değil bazı yerlerde Vatan'da her hafta sonu indirimler oluyor tarzında bilgiler duydum. Böyle bir şey var mı, bu hafta içi toplasam pişman olur muyum?
Hafta sonu oluyor mu bilmiyorum ama KDV indirimleri çok rağbet görüyor.
Eğer çok acil değilse, bekleyin derim.

Vatan da uzun zamandır indirim olmuyor. KDV indirimi gelse bile diğer sitelere göre fiyatları çok yüksek şuanda. KDV indirimi yakında olabilir uzun zamandır gelmedi diye biliyorum.

İncehesap firmasını takip etmenizi önereceğim.
Teşekkürler yanıtladığınız için fakat ince
hesabı takip etmemi niye istediniz onu anlayamadım
Vatan da uzun zamandır indirim olmuyor. KDV indirimi gelse bile diğer sitelere göre fiyatları çok yüksek şuanda. KDV indirimi yakında olabilir uzun zamandır gelmedi diye biliyorum.
Dıger sitelere göre fiyatlar daha ucuz diye biliyorum
Hafta sonu oluyor mu bilmiyorum ama KDV indirimleri çok rağbet görüyor.
Eğer çok acil değilse, bekleyin derim.
Teşekkürler.KDV indirimi çok fark edermi yani beklediğime değer mi diye düşünüyorum sizce ne kadar fark eder 12k lık toplayacağım

Vatan bilgisayar sanırım artık gizli kdv indirimi yapıyor. Takip ettiğim ürünlere bakıyorum kdv indirimi yazmamasına rağmen 400-500 tl indirime giriyor bir iki günlüğüne ve sonra eski fiyatına geri dönüyor.

Geri
Yukarı