Vatan Bilgisayar hakkında önemli soru !

byhunter

Hectopat
Merhaba arkadaşlar ben Gtx 750Tİ alacağım fakat internette bu parçanın Denizli şubesinde olmadığı yazıyor . Ben bir arkadaşımdan Şehirler arası parçaları getirtmiyorlar diye duydum sadece aynı şehirde iki şube varsa ve sizin gittiğinizde yoksa öbür Vatan Bilgisayar şubesinde varsa getirtiyorlar diye duymuştum . Bu doğrumu ?

Ben ilk GTX 760 aldığımda coil whine çıktı değiştirmek istedim, ellerinde yokmuş başka şubeden istediler ancak ring sistemi olduğundan 2 haftayı bulmuştu gelmesi...
Bunu değişim olduğu için mi yaptılar bilmiyorum ama demek ki yapabiliyorlar. Ilımlı birine denk gelirseniz yapabilirler bence. Ama büyük ihtimal mağazada olan başka bir kart satmak isteyecekler ilk etapta :)

Ben ilk GTX 760 aldığımda coil whine çıktı değiştirmek istedim, ellerinde yokmuş başka şubeden istediler ancak ring sistemi olduğundan 2 haftayı bulmuştu gelmesi...
Bunu değişim olduğu için mi yaptılar bilmiyorum ama demek ki yapabiliyorlar. Ilımlı birine denk gelirseniz yapabilirler bence. Ama büyük ihtimal mağazada olan başka bir kart satmak isteyecekler ilk etapta :)
Yok yok almam zaten başka kart . Ama iyi bir kart ise alabilirim . :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı