Vatan Bilgisayar Hesap Yardımcısı (1.0.5 - Kemal Sunal)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba arkadaşlar, daha önce yapmış olduğum ve başka bir site üzerinden çalışan VatanBilgisayar Fiyat Hesaplama aracını hatırlarsınız. Şimdi yepyeni ve çok pratik bir şey ile karşınıza geliyorum!

Biraz önce Technopat için yararlı ne yapabilirim diye düşünürken böyle bir şey yapmak aklıma geldi ve hemen Greasemonkey'i yükledim Firefox'uma ve kolları sıvayarak gerekli bilgileri de alıp bu 'script'i kodlamaya başladım.

Greasemonkey? Tarayıcınıza yükleyeceğiniz bu küçük eklenti size küçük 'script'ler yüklemenize olanak tanıyacak. Ücretsiz ve açık kaynak kodlu olarak hâli hazırda binlerce kullanabileceğiniz script'e bir yenisini daha ekledim ve işimize yaramasını umut ediyorum.

Greasemonkey ile ilgili olarak daha fazla bilgi almak için bu siteleri ziyaret edebilirsiniz: FireFox sayfası, Resmi sitesi, Resmi Wiki sayfası.

Sizi daha fazla sabırsızlandırmadan bu küçük 'script'in şuanda neler yaptığını göstereyim;

Vatan_1.png
Vatan_2.png
Vatan_3.png
Vatan_4.png

Not: Greasemonkey hakkında bilgi sahibi olmayan arkadaşlar için not geçiyorum, 'script' VatanBilgisayar'ın kendi sitesi üzerinde çalışmaktadır.

Nasıl yükleyeceğim ve kullanacağım?
Öncelikle tarayıcınıza Greasemonkey yüklemeniz gerek. (Firefox, Chrome, Diğer Tarayıcılar)
Ardından aşağıdaki adrese girerek kurulumu onaylamanız gerek, sonrasında VatanBilgisayar.com adresinden kullanmaya başlayabilirsiniz.

Buraya tıklayarak script'e ulaşabilirsiniz.

Görüş, istek ve önerilere açıktır, iyi forumlar.

İlk Greasemonkey'i indiriyorsun, kurulumunu yapıyorsun. Sonra scripti indiriyorsun, kurulumunu yapıyorsun ve bu kadar. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Tampermonkey geliyor ama chrome'de.

- - - Güncellendi - - -

Her üründe işe yaramasada iyi bir uygulama. Teşekkürler.

Tampermonkey geliyor ama chrome'de.

- - - Güncellendi - - -

Her üründe işe yaramasada iyi bir uygulama. Teşekkürler.
Sabah yaptığım ufak güncelleme ile denediğim tüm ürünlerde (yaklaşık 20 farklı ürün) çalışıyordu ama çalışmayan ürünlerin linklerini verirseniz böylece düzeltebilirim.

Not olarak düşeyim: Stok sınırlı ya da TL fiyatına indirilmiş ürünlerde çalışmıyor.

Teşekkürler işime yaradı.

Vatan bilgisayar sponsor falan mı? Çok gördüm de forumda. Merakımdan soruyorum.

Hayır, %30 indirimli fiyatlarda neredeyse tüm ürünlerde diğer mağazalara kıyasla daha ucuz olduğu için böyle bir şey yapıyoruz.

Revoland bir şey soracağım. Scripti "Ödeme Seçenekleri" yerine "Taksit" ekranına koysan daha pratik olmaz mıydı ? Ama tabi kide karar senin. 1 Tık fazla basarız ama bunun pratiklik konusunda biraz yetersiz geldiğini düşünüyorum. Bu arada tekrardan bunun için teşekkürler.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı