Vatan bilgisayar iade

WalterBishop

Kilopat
Arkadaşlar merhaba, benim birkaç sorum olacak. Bilgilerinizden yararlanmak istiyorum.

Öncelikle sorun şu: Ben abime Asus Amd Radeon HD7790 DirectCUII aldırdım bir hafta önce kadar. Seçimden sonra doların düştüğünü gördüm. Şimdi bu fiyatlar 30-40 lira kadar ucuzlarsa ben gidip kartı iade edebiliyor muyum? Eski fiyatıyla iade oluyor mu, mesela 280 liraya aldım ama kartın fiyatı 240 a düştü ben 280 liramı geri alabiliyor muyum? Çünkü 20 tl kadar daha katıp HD7850 almayı düşünüyorum.

Ekran çözünürlüğüm 1600x900 ama oyunlarda 1440x900 yapmak beni rahatsız etmiyor. Geri iade edersem HD7850 almalı mıyım? Fps farkı olur mu aralarında. Fazla oldu biliyorum ama Asusun bu modeli problemli diyenler var. Bu konudada bilgi verirseniz sevinirim. Yardımlarınızı bekliyorum, saygılar.

Sağol. Bende plan kuruyordum dolar düşerde 10 tl kadar verip HD7850 alırım diye. Neyse beni tatmin edecek bir kart mıdır sence? i5 650 3.20 ghz islemciye sahibim. Ve güç kaynağı olarak TAURO SERİSİ 80PLUS 500W GÜÇ KAYNAĞI - Güç Kaynakları ve Bilgisayar Power Modelleri - Vatan Bilgisayar düşünüyorum. Anakarta uyumlu mudur? Ve kasaya sığacak mı Casper kasa ne olacağı belli olmaz sonuçta. Isınma yaşar mıyım kasa yüzünden?

Anakart- Foxconn H55MXV Series, PCI-Express x16 yazıyor.

Teşşekür ederim. Zaten öyle ultra açayım gibi takıntılarım yok, çok iyi bir oyuncu değilim. AC4 ü 1600x900 de akıcı oynamak yeterli gelecektir bana. Birde şimdi ekran kartı montajı ve PSU montajını bilmiyorum. Bakkala götürsem mi kararsızım. Bakkal tam bakkal sayılmaz gerçi tanıdık ama yinede burada önyargılarım oluştu. Burada rehberlik eder misiniz?

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı