Vatan Bilgisayar IMEI Rezilliği

baranvork

Hectopat
Makaleler
3
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Beyler sakın 'Vatan Bilgisayar' dan telefon almayın ben aldım telefon bozuldu gönderdim servise geldiğinde IMEI numarası klonlanmıştır cihaz 120 gün içerisinde kapatılacaktır dedi. Bende aradadım konuştum yarın gidip göstereceğim interneten araştırdım 4.000 yakın kişininde IMEI si kopyalanmış içlerinde Vatan Bilgisayarında olduğunu gördüm. Yani Vatan Bilgisayar güveilmez bir yerdir bazı kişiler vatan bilgisayardan yazmışlar yeni telefon istiyorum diye adamlar vermemiş sizi şikayet edeceğim demişler edersen et demişler ne tür bir rezilliktir? Bunun gerçekleşme olasılığı düşük olsa bile vatan bilgisayardan sakın telefon almayın derim. Başınız arır kaç gün uğraşırsınız hatta telefonunuzu bile bidaha kullanamasınız. Umarım bunu okuduktan sonra bazı şeylerin farkına varıp vatan bilgisayarın ne kadar güvenilmez bir yer olduğunu anlamışınızdır allah belalarını versin. İyi forumlar.

Son düzenleyen: Moderatör:
Vatan her ne kadar iyi bir mağaza olarak gözüksede TeknoSA, Mediamarkt, Bimeks gibi köklü mağzalar ile asla bir olamayacaktır. İşin garip kısmı sahibinin Türk olduğu Türkiye'de açılan mağaza neden ''Computer'' adıyla açılır ki.

Sahibi Türkmüymüş? Cidden bir daha üzüldüm şu an. Bu kadar kalitesizlik olmaz gerçekten, çoğu müşterisi şikayetçi herkes madur, hadi madur bıraktın müşteriyi, sorununu çöz oda yok her seferinde kendilerini haklı çıkarmayı başarıyorlar. Bir kaç forum okuduğum kadarıyla Tüketici Hakem Heyeti kararına bile uymuyorlarmış. Umarım bunun hesabını diğer taraftada verebilirler, şahsen ben hakkımı helal etmiyorum. Zaten onların tek güvencesi Türkiye pazarında tek olmaları, ama biri buna dur dicek o zaman ne yapacaklar çok merak ediyorum !

Birini suçlamadan önce emin olmanızı öneririm. Ben de vatana telefonumu servise verdim aynı mesaj bana da geldi telefon geri alınacağı zaman anakartın değiştiğini böyle bir mesajın o yüzden geldiğini öğrendim. Vatan bilgisayar gibi büyük bir firmanın imei kopyalacağı gibi bir şey söz konusu bile olamaz..

@hanifi_corak Demek ki sizin şansınız varmış. Forumun biraz eski konularına bakarsanız vatan bilgisayarla ilgili sayısız şikayeti, bilgisayar toplarken vatandan önerilmediğini görürsünüz.
@Ozzturk Hocam değişik olan şudur ki, internet sitelerinin adı vatanbilgisayardır :D

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı