Vatan Bilgisayar, iPhone 11 taksit seçenekleri hala geçerli mi?

Yorumcu abi

Hectopat
12.000 lira üstü telefonlarda 3 takstit secenegi var ama vatan da World'e 9 taksit yapılıyormuş ama bu telefonlarda da geçerli mi? Acaba iPhone 11 icin 3'ten daha fazla taksit imkanı nasıl olabilir? Yardimci olursaniz sevinirim.

12.000 lira üstü telefonlarda 3 takstit secenegi var ama vatan da World'e 9 taksit yapılıyormuş ama bu telefonlarda da geçerli mi? Acaba iPhone 11 icin 3'ten daha fazla taksit imkanı nasıl olabilir? Yardimci olursaniz sevinirim.
Yapıkredi World mü vakıfbank world mü? Ayrıca çok daha iyi telefonlar aynı paraya varken iPhone 11 mi alacaksınız?

Yapı Kredi world mü VakıfBank world mü? Ayrıca çok daha iyi telefonlar aynı paraya varken iPhone 11 mi alacaksınız?

Yapı Kredi world. 11almayı düşünüyorum bütçem ona uygun. 12ye maalesef para çıkmıyor ama uygun bir taksit veya kredi bulabilirsem neden olmasın.

Neden hocam? Elimdeki 6yıllık Samsung'u bırakıp iPhone almak istiyorum. Eğer taksit veya kredi bulabilirsem 12 veya 13 olabilir.

Yapı Kredi world. 11almayı düşünüyorum bütçem ona uygun. 12ye maalesef para çıkmıyor ama uygun bir taksit veya kredi bulabilirsem neden olmasın.

Neden hocam? Elimdeki 6yıllık Samsung'u bırakıp iPhone almak istiyorum. Eğer taksit veya kredi bulabilirsem 12 veya 13 olabilir.
20.000 TL kredi çekip 0 faiz ile ödeyebilirsiniz ayrıca 1000TL puan veriyor ve 3000 TL kazık yersiniz vatandan alarak.Ayrıca iphone 11 kesinlikle tavsiye etmem 12 yada 13'e çıkın derim.

Önerdiğim cihazlar arasından sadece Honor 90'a mı takıldınız? iPhone alan insanlar genellikle kamera için alıyor ve Honor 90'ın DXOMARK kamera skoru 122 iken, iPhone 11'in ise 116. Önerdiğim telefonlar arasındaki kamera sıralaması S22>Honor 90>S21 FE>iPhone 11 şeklinde. Şu teneke iPhone 11'i savunmayı bırakın artık. Ayrıca Honor 90 alırken 512 GB depolama ve 12 GB RAM alıyorsunuz, yanına Honor'un kendi Bluetooth kulaklığı hediye ediliyor. Madem sene olacak 2024 ve mono hoparlör kalmadı, o ekran kasa oranına sahip 60 Hz IPS LCD ekran da kalmadı.
iPhone'yi sadece kamera için satın alanlar zaten almasınlar. Gerek kullanım ömrü, gerek yazılım stabilliği, gerek düşük ram kullanımı, gerek işlemci gücü, gerek piyasasının oturaklı olması ve çoğu zaman bir yatırım aracı olarak kullanılması, arayüz sadeliği. Gibi gibi daha niceleri. Bunu zaten yıllardır iPhone kullanan kişiler anlayabiliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı