Vatan Bilgisayar kağıda ürünün fiyatı değişebilir yazması ne demek?

QuiedKadir

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Vatan Bilgisayar'dan bilgisayar aldım 16.200'e sistemi aşağıda ki görsele bıraktım. Bu kâğıdın altında not olarak hesap günü değişiklik olabilir bizden parayı çektiler parayı yükseltebilirler mi yani?

Dosya Ekleri

• IMG_20230721_165554.jpg
    IMG_20230721_165554.jpg
    182,9 KB · Görüntüleme: 44
  • IMG_20230721_161508.jpg
    IMG_20230721_161508.jpg
    62,2 KB · Görüntüleme: 48
Eğer sizinle yapılan alışverişte belirli bir fiyat üzerinden ödeme yapılmış ve bu alışverişinizi tamamladığınızı gösteren bir onay aldıysanız, genellikle bu işlem sona ermiş kabul edilir ve sonraki fiyat değişikliklerinden etkilenmezsiniz.

Eğer herhangi bir sorun yaşarsanız veya endişeleriniz varsa, Vatan Bilgisayar müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek durumu netleştirebilirsiniz. Onlar size konuyla ilgili daha doğru ve kesin bilgi verecektir.

Eğer sizinle yapılan alışverişte belirli bir fiyat üzerinden ödeme yapılmış ve bu alışverişinizi tamamladığınızı gösteren bir onay aldıysanız, genellikle bu işlem sona ermiş kabul edilir ve sonraki fiyat değişikliklerinden etkilenmezsiniz.

Eğer herhangi bir sorun yaşarsanız veya endişeleriniz varsa, Vatan Bilgisayar müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek durumu netleştirebilirsiniz. Onlar size konuyla ilgili daha doğru ve kesin bilgi verecektir.

Orada 16.243₺ ye anlaştık hocam ama verdiği kağıdın altında onu görünce çoı şaşırdım yani yüklü bir zam yapmazlar umarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı