Vatan Bilgisayar Kargo Ne Zaman Gelir?

caner024

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba;
Dün 22:00 gibi düşündüğüm sistemi aldım ve kartla ödedim. Bugün 18:00 gibi UPS kargoya verildiği bilgisini gördüm ancak iki saat sonra 4 kargo takip numarası birden geldi.
Sanırım aldığım 8 parçanın hepsini ayrı ayrı yollayacaklar.
Daha önce alan oldu mu onlara nasıl geldi?
Tahminen 8 parçanın tamamı kaç güne gelir?
Şimdiden sağ olun...

Son düzenleyen: Moderatör:
Aldığınız parçalar farklı yerlerden gönderiliyor olmalı. Ben de SSD ve termal macun almıştım. Birisi Bursa'dan diğeri Adana'dan gelmişti. Size verilen kargo numaralarından ve gönderilen yerlerden takip edebilirsiniz. Büyük ihtimal yakın yerler bir günde uzak bir yer varsa iki gün içinde size teslim edilecektir.

Aldığınız parçalar farklı yerlerden gönderiliyor olmalı. Ben de SSD ve termal macun almıştım. Birisi Bursa'dan diğeri Adana'dan gelmişti. Size verilen kargo numaralarından ve gönderilen yerlerden takip edebilirsiniz. Büyük ihtimal yakın yerler bir günde uzak bir yer varsa iki gün içinde size teslim edilecektir.

Şuan 4 ürünün takip numarası elimde var.
4’ü de istanbulda gözüküyor mahmutbey ups şubesinde.
Sanırım onlar 2 güne gelir.
Acaba diğerlerinin kargolaması ve bana ulaşması 1 hafta içinde gerçekleşir mi?

İnternetten alınca hangi şubede varsa oradan gönderim yapıyorlar. Ürünlerin hepsi kargo şubesinde gözüküyorsa zaten tedarik süreci bitmiş kargoya verilmiş, yani gerisi kargoda. 2-3 gün içerisinde elinizde olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı