Vatan bilgisayar karne indirimi Olacak mı?

İndirim genellikle olmuyor. Olursa da fiyatını 1 hafta önce şişirip sonra alın size indirim diye normal fiyatının 5-10 TL altına çekiyorlar. Çok ara ara gerçekten müthiş indirimler olabiliyor onlarda genellikle çok satılmayan ürünler oluyor. Diğer mağzalarda 260TL lik ürünü Vatan'dan 200TL ye almıştım.

Fiyatını öncedec 10 15 tl artırıyorlar bir şekilde sonra 10 tl indirim yapıyorlar o fiyata ama bazen sağlam indirimler oluyor

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Haftasonuna denk gelen bir indirimle birlikte yüzdelik ibaresi yükselir, buda her alıcının işine gelir, baktıki alıcıda çok o indirimi bir kaç gün uzatırlar sonra herkes aynı sisteme sahip olur indirimden faydalanarak, sonra indirim biter, indirimin bittiğinde aynı sisteme sahip olmayım diye herkes farklı sistemi indirimsiz toplar ve buda vatanın işine gelir, kanmayın bu ibarelere aynı sistem olsa ne olmasa ne bu takıntı genel olarak her sistem toplayanın kafasına takılan bir durum, o bu şu benim sistemimi toplamış ben artık bu sistemi kullanmam gibi akılda kalıcı fikirler kalıyor ama bu fikri atın, sisteminiz sizi kurtarıyorsa başka neyi düşüneceksiniz, indirimdeyken alın doyasıya keyfini çıkarın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı