Vatan Bilgisayar kazıklıyor mu?

Adamlar üzerine niye kârını koymasın?
Dükkan ücreti, depo ücreti, eleman ücreti, nakliye ücreti var.
Tamam da o zaman Vatan üzerinden alacağına birisi gider Sinerji üzerinden alır. Herkesin parası bol değil boşu boşuna 1K fazladan verecek hali yok herkesin. Ben şahsen yani almasaydım şu an yine Sinerji üzerinden alırdım niye Vatan bilgisayara 1K daha fazla vereyim. Zaten sürekli çer çöp sistemleri aşırı pahalıya satıyorlar. Mesela oradan sistem toplamaya çalışınca üstüne mükemmel bir "kâr" ekliyorlar yolluyorlar seni.

Tamam da o zaman Vatan üzerinden alacağına birisi gider Sinerji üzerinden alır. Herkesin parası bol değil boşu boşuna 1K fazladan verecek hali yok herkesin. Ben şahsen yani almasaydım şu an yine Sinerji üzerinden alırdım niye Vatan bilgisayara 1K daha fazla vereyim. Zaten sürekli çer çöp sistemleri aşırı pahalıya satıyorlar. Mesela oradan sistem toplamaya çalışınca üstüne mükemmel bir "kâr" ekliyorlar yolluyorlar seni.
Tamam sinerjiden alın. Burdaki amacınızı anlayamadım :D

Tamam da o zaman vatan üzerinden alacağına birisi gider Sinerji üzerinden alır. Herkesin parası bol değil boşu boşuna 1K fazladan verecek hali yok herkesin. Ben şahsen yani almasaydım şu an yine Sinerji üzerinden alırdım niye Vatan Bilgisayar'a 1K daha fazla vereyim. Zaten sürekli çer çöp sistemleri aşırı pahalıya satıyorlar. Mesela oradan sistem toplamaya çalışınca üstüne mükemmel bir "kâr" ekliyorlar yolluyorlar seni.

Bilgisayardan çok anlamayan kişiler fiziksel mağazı olup eskiden beri tanınan yerlere çok fazla güveniyorlar. Fazladan para ödemelerinin sebebi bu.

Birader o zaman fiyatı uygun olan yeri "sen" tercih edeceksin. Bırak milleti ne yaparlarsa yapsınlar.

Adam 1000 lira dâhâ fazla verip sorun yaşadığında karşısında muhattap bulabileceği dükkanı tercih ediyor cüzdanını gıdıklamadığı için.

Yeni konular

Geri
Yukarı