Vatan Bilgisayar KDV indirimi ne zaman olur?

Merhaba arkadaşlar,
Sistemim için yeni ekran kartı alacağım. Vatan Bilgisayar'ın indirimlerini pek bilmiyorum. Biliyorum pandemi dönemindeyiz fakat sormak istedim. Yakın zamanda OEM ürünlerinde Vatan'da KDV indirimi olur mu? Ya da bayram indirimi vs.
konu hakkında bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim.

Teşekkürler.

Yanlış hatırlamıyorsam ağustos aylarında yapıyorlardı. Onun dışında fiyatları biraz artırıp "KDV indirimi" diyerek eski fiyatlara sattıklarını hatırlıyorum. Bence internet alışverişçiliğine yönelin. Vatan'ı bildim bileli piyasadan biraz daha pahalıdır.

Vatan Bilgisayar'ın yaptığı indirim yıllardır sözde yapılan indirimdir. İndirime giren ürünlerin indirimli fiyatları indirimde olmayan sitelerden bile 50 ila 150 TL arasında daha pahalı olmuştur.

Yanlış hatırlamıyorsam ağustos aylarında yapıyorlardı. Onun dışında fiyatları biraz artırıp "KDV indirimi" diyerek eski fiyatlara sattıklarını hatırlıyorum. Bence internet alışverişçiliğine yönelin. Vatan'ı bildim bileli piyasadan biraz daha pahalıdır.
Evet piyasadan çok pahalı fakat kurumsal firma olduğundan güven konusunda bana daha iyi geliyor. İtopya'dan Gigabyte RTX 2070 Super Gaming OC 3x aldım, kartta aşırı derecede coil whine çıktı. Gelen kartın içinde garanti belgesi de mevcut değildi. Hiçbir firmayı kötülemek gibi bir niyetim yok fakat iade edilen başka bir ürünü yolladıklarından şüphelenmiyorum değil. Daha önce yaşayan insanlara da şait oldum. O yüzden vatandan almaya karar verdim.

Evet piyasadan çok pahalı fakat kurumsal firma olduğundan güven konusunda bana daha iyi geliyor. İtopya'dan Gigabyte RTX 2070 Super Gaming OC 3X aldım, kartta aşırı derecede Coil Whine çıktı. Gelen kartın içinde garanti belgesi de mevcut değildi. Hiçbir firmayı kötülemek gibi bir niyetim yok fakat iade edilen başka bir ürünü yolladıklarından şüphelenmiyorum değil. Daha önce yaşayan insanlara da şait oldum. O yüzden Vatan'dan almaya karar verdim.

Size şöyle söyleyeyim. Bu tür donanımsal sorunların "Coil Whine" vs. satıcı ile alakası yoktur. Adam tedarik ediyor ve satıyor. Kutuları açmadan ve bilgisayara takmadan bu tür sorunları algılayamaz. Yani demek istediğim Vatan'dan alınan bir ekran kartından da "Coil Whine" sorunu çıkabilir. Tamamıyla şansızlık :(. Size önerim. Hepsiburada, N11, Trendyol hatta İncehesap "her cuma indirim oluyor" bu tür sitelerden alışveriş yapmanız. Dünyanın alışverişini yapmışımdır.

Size şöyle söyleyeyim. Bu tür donanımsal sorunların "Coil Whine" vs. satıcı ile alakası yoktur. Adam tedarik ediyor ve satıyor. Kutuları açmadan ve bilgisayara takmadan bu tür sorunları algılayamaz. Yani demek istediğim Vatan'dan alınan bir ekran kartından da "Coil Whine" sorunu çıkabilir. Tamamıyla şansızlık :(. Size önerim. Hepsiburada, N11, Trendyol hatta İncehesap "her cuma indirim oluyor" bu tür sitelerden alışveriş yapmanız. Dünyanın alışverişini yapmışımdır.
Tabiki oralardan alışveriş yapmak daha kârlı ama iadeye gelen ürünleri yollama konusunda şüphelerim vardı, kutudan garanti belgesi çıkmaması da bunun bir sonucu olabilir. Bu tür sorunlar her yerde çıkabilir onun farkındayım. Vatan kurumsal bir firma olduğundan biraz daha güven veriyor sadece.

Geri
Yukarı