Vatan Bilgisayar sonraki KDV indirimi ne zaman olur?

UBerk

Megapat
Sosyal Tayfı
Makaleler
8
Sonunda, uzun uzun bekledim. En sonunda bilgisayarımı topluyorum. Vatan'ın KDV indirimi ne zaman olur sizce?

Uzun süre olmaz. Firmalar bir aydan beri kapalı. Her şey normale döndükten sonra bu zararlarını kapatmak için yüksek fiyattan satış yapacaklar. Uzun süre indirim görmeyeceğiz. Özellikle batıda çarklar durdu. Küresel ekonomide ciddi sorunlar oluşacak. Para değerini kaybedecek gibi görünüyor. Şimdiden bilgisayarınızı toplayın. Beklemeyin.

Bizimkileri internetten almaya ikna edemedim maalesef. Mağazaların açılmasını beklemek zorundayım.

Uzun süre olmaz. Firmalar bir aydan beri kapalı. Her şey normale döndükten sonra bu zararlarını kapatmak için yüksek fiyattan satış yapacaklar. Uzun süre indirim görmeyeceğiz. Özellikle batı da çarklar durdu. Küresel ekonomide ciddi sorunlar oluşacak. Para değerini kaybedecek gibi görünüyor. Şimdiden bilgisayarınızı toplayın. Beklemeyin.

Herkes böyle düşünüp saldırdığı için fiyatlar sürekli yükseliyor. Son bir ayda teknoloji mağazaları ciro patlaması yaşadı. Üretmeden aşırı derecede ithal mal tüketirsen yerel paranın değeri düşer, sürekli artan talep nedeniyle enflasyon artar.

Ben Türk milleti kadar panik yapan bir millet görmedim. Hadi gıda ürünlerini anlarım da elektronik ürün almak şu dönemde çok saçma.

Ben VatanBilgisayar'ın 1 ay bilemedin 1.5 ayda iki defa kdv indirimi yaptığını gördüm yanlış hatırlamıyorsam. Yakın zamanda olmasa bile bayramda yapacağını düşünüyorum. Bundan önceki bayramda bir indirim yapıldı mı? Denk gelen arkadaşlar yazarsa çok sevinirim.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı