Vatan Bilgisayar KDV İndirimi

Cebimde param olsa gider 4.100 Liraya MSI GTX 1080 Ti Gaming X'i hemen Bostancı şubesinden alırdım.

MSI GeForce GTX1080 Ti GAMING X 11GB GDDR5X 352Bit DX12 Nvidia Ekran Kartı

Screenshot_20180413-205452.jpg

Piyasa fiyatı demiş. Hak ettiği fiyat değil.

Vatan ben asla güvenmem. Çoğu ürünün kutusu açılmış oluyor ve bu forumda baya gördük. İndirimde alınan ürünleri. Çoğu bozuk yada teşhir ürünü oluyor. Ellerindeki kalitesiz malları böyle KDV indirimi diye yutturuyorlar. Vatan bilgisayar pişmanlıktır çoğunlukla.

İnternette bir sürü site var. İstediğin ürünü alabiliyorsan kolaylıkla. Bir sürü ödeme yöntemi de var.;)

Uzun vadede üzülen siz olursunuz.

Vatan ben asla güvenmem. Çoğu ürünün kutusu açılmış oluyor ve bu forumda baya gördük. İndirimde alınan ürünleri. Çoğu bozuk yada teşhir ürünü oluyor. Ellerindeki kalitesiz malları böyle KDV indirimi diye yutturuyorlar. Vatan bilgisayar pişmanlıktır çoğunlukla.

İnternette bir sürü site var. İstediğin ürünü alabiliyorsan kolaylıkla. Bir sürü ödeme yöntemi de var.;)

E-ticaret şans işidir. Kendilerinden telefon aldım, güç kaynağı aldım, RAM aldım hiçbirinde bir sıkıntı olmadı. telefonu da indirim ile almıştım.

Piyasa fiyatı demiş. Hak ettiği fiyat değil.

Bölgesel olsa veya sadece ekran kartlarinda indirim olsa olsa anlarım fakat işlemci, anakart vb. birçok üründe Türkiyedeki bütün Vatan şubelerinde ciddi indirim var piyasaya göre. Sizin dediginize göre şuan 1200 adet MSI 1060 stoğu varsa Türkiye genelinde hepsi teşhir ürünü veya ikinci el ürün. Zaten pazartesi günü tekrardan eski halini alacak fiyatlar. Ben Inventustan'da, Sinerji'den de, Teknobiyotiktende, Nanokatalogtanda parça parça bilgisayarımı topladım, nereden uygun ve ucuza geliyorsa ordan aldım. Işin ilginç tarafı ben bu ekran kartını dün Vatan'dan 2100 küsür tl ye alcaktım fakat para yetişmedi ve bugüne sarktı. Bugün de gittim aynı kartı 1750 TL ye aldım.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı