Vatan Bilgisayar, orijinal Windows 10 ekran kartını garantiye sokar diyor

samet kotu

Hectopat
Bugün Vatan'a girdim bütçeme göre sistem toplamak için. Adam bana 1000TL'ye Win 10 Home alırsan, yazılımdan dolayı sistemin çökerse ekran kartı falan yanarsa normalde garanti dışı kalıyor ama bunu alırsan garantisi devam ediyor dedi. Sizce doğru mu söylüyor? Alırsam doğru bir karar mı olur?

Edit: Kağıtta 846 TL yazıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence tamamen pazarlamaya çalışıyor gibi. İlk defa böyle bir şey duyuyorum. Korsan önermiyoruz tabii ki fakat deneme sürümü kullananınca sistem çökme sırasında ekran kartı mı yanıyormuş? Ek olarak 846₺ vermeyin. Daha ucuza Retail Key alabilirsiniz.

20-30 TL gibi bir fiyata dijital Key'lerden (OEM Key) alabilirsin. Onlar da orijinal.

Son düzenleme:
Yalan söylüyor, öyle bir şey yok. Artık Vatan da yalanla ürün satar oldu. Daha önce de bu forumdan birisine Windows 10'u Vatan'dan almayıp internette satılan keylerden alırsa hakkında işlemler yapılacağı söylenmişti.

Tamamen pazarlama stratejisi. Almayın, inanmayın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı