Vatan Bilgisayar parça montajı yapıyor mu?

Stick

Hectopat
Daha fazla  
İki, üç gündür merak ettim internette aradım fakat bir cevap bulamadım. Vatan Bilgisayar parça montajı yapıyor mu? Daha önce Vatan’dan topladığım bir bilgisayara yeni anakart ve işlemci alsam, kasayı oraya getirmem durumunda yeni parçaları takarlar mı? Bilgisi olan var mı bu konuda?

Sistemi komple aldığınızda yapar, ama daha sonra ek parçalar için yapar mı bilmiyorum. Emin olun ki Vatan'ın saçma sapan montajına da ihtiyacınız yok. Kendiniz daha özenli ve güzel yaparsınız. İlla onlara yaptıracağım diyorsanız arayıp bilgi alın.

Zamanında kasanın montajını onlara yaptırmıştım, genel olarak herkes şikayetçi iken iyi kablolama yapmışlardı. Şimdi parça alıp parçaların montaj yaptırmayı düşünüyorum ama kendim yapmak daha çok aklıma yatıyor. Cevaplarınız için teşekkür ederim.

Sıfır toplarsanız yapıyorlar fakat sonradan ekleme yapmıyorlar. Ayrıca benim kasanın montajını çok saçma yapmışlardı. Öyle ki cd okuyucu takmam gerekti ama ne göreyim kabloları cd okuyucuyu takacağım kısımdan geçirmişler o yüzden takamadım

Montaj yapıyorlar fakat kablolama vs. pek düzenli olmuyor önemsemiyorlar. Tabii her mağaza aynı olacak diye de bir şey yok, genelleme yapmış olmayayım.
Aynen öyle. Ben Hatay Primemall AVM şubelerinde toplattırdım kablolaması gayet iyi yapılmış.
Şubeden şubeye değişir bu yüzden en iyisi gidip sormanız.

Ek: Ben tüm parçaları oradan aldım diye montaj yapmış olabilirler. Kasa, anakart, RAM, CPU, HDD, PSU ve ekran kartını oradan alın.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı