Vatan Bilgisayar PC Hocası Stok Kalmadı Yalanı

Kutaysadf

Decapat
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yukarıda gördüğünüz sistemi çoğu Vatan Bilgisayar çalışanı kendi tanıdıklarına ayırmak veya kampanya sonrası daha yüksek fiyattan satmak için stok kalmadı vs gibi yalanlar uydurmaktadır, özellikle durumun aynısı Buyaka AVM Vatan bilgisayarda başıma gelmiştir. Gözlerimle ekran kartlarını görebilmeme rağmen stok kalmadı, sistem kapandı gibi yalanlarla bilgisayarı satmıyorlar, Böyle bir yalana denk gelirseniz yetkili yerlere şikayette bulunun! Stok kalmaması gibi bir durum söz konusu değil, PC hocası TV'nin güncel açıklamasına göre stoklar merkezi olarak dağıtılıyor ve daha 700'den fazla stok mevcut, yani mağazada kalmaması gibi bir durum söz konusu değil.

Güncelleme: Stoklar yeni bitti, garip bir kayırma vardı bu satışlarda.

Son düzenleme:
Ekran kartı stoğu kalması=/= stok kalması. Adamların elinde 20 tane ekran kartı olabilir ama 10 tanesini sisteme ayırmışlardır. Ha bu demek değildir ki çalışanlar kendilerine, tanıdıklarına stok ayırmıyordur belki ayırıyordur ama dediğiniz bir kanıt değil.
Ekran kartlarını görüyoruz dediğimizde böyle bir açıklama yapılabilirdi, lakin sonra yalanlarını değiştirip indirim kodu çalışmıyo vs diye yine satış yapmadılar.

Story de paylaştı. Stok bitti.
Güncel bitti stoklar, bahsettiğim olay 1 saat önce yaşandı, konuya ekledim.

Hocam sizin en azından mağazada satış oldu. Bizim buradaki vatan mağazasının bu sistemden haberi yoktu:)

Hocam sizin en azından mağazada satış oldu. Bizim buradaki vatan mağazasının bu sistemden haberi yoktu:)
Üzücü kısım da o, gittiğim mağaza büyük şubelerden biri, kim bilir diğer şubelerde neler yaşandı. Şahsen kendim için değil kardeşim için alacaktım bilgisayarı, çocuğun hevesi kursağında kaldı ona üzüldüm.

Kim bilir onun gibi kaç tane çocuk boynu bükük döndü eve stokçular yüzünden, üzücü bir durum cidden.

Geri
Yukarı