Vatan Bilgisayar R5 5500 RX 6700 sistem alınır mı?

Çok abartıyosunuz hocam markasız PSU değil Rampage iyi değil biliyorum fakat sertifikası var.
Helal sertifikası vermeye yetkili olmak için hiç bir şey gerekmediğini biliyor muydunuz? Bak, almak demiyorum, vermek..

Sertifika bu kadar cacık bir şey işte..

Bugün olmazsa yarın, yarın olmazsa en yakın akım dalgalanmasında tüm kasa gidecek.. hepsii..

Helal sertifikası vermeye yetkili olmak için hiçbir şey gerekmediğini biliyor muydunuz? Bak, almak demiyorum, vermek.

Sertifika bu kadar cacık bir şey işte.

Bugün olmazsa yarın, yarın olmazsa en yakın akım dalgalanmasında tüm kasa gidecek. Hepsii.

Kanki sen ASUS PSU falan kullanıyorsan sana kalitesiz gelebilir. Ama patlayacak, veya sistemi belleyecek kadar olsa 16bin liralık sisteme konmaz. Çok abarttın. Hadi atom falan olsa bilmediğim marka der değişirim de Rampage'nin en azından TR'nin her yerinde servisi var. Garantisi var?

Kanki sen ASUS PSU falan kullanıyorsan sana kalitesiz gelebilir. Ama patlayacak, veya sistemi belleyecek kadar olsa 16bin liralık sisteme konmaz. Çok abarttın. Hadi atom falan olsa bilmediğim marka der değişirim de Rampage'nin en azından TR'nin her yerinde servisi var. Garantisi var?

Onlar senin ürünün kalitesine değil ettiği kâra bakıyor ama sen bilirsin. 🤡

Monitörün 180Hz. FPS oyunlarında R5 5500 ile R5 5600 arasında bariz fark olduğunu biliyorum ama çok fazla FPS oyunlarıyla işim yok. Genelde FH4, FH5, ETS, assetto gibi oyunlar oynuyorum. Bu fiyata iyi mi sizce? Hem de 6 aya kadar vadesiz taksit de yapıyorlar. 16.100 liraya değer mi?

Alınabilir. Çıkarsa.

Yok, sadece değişirsem işlemci değişirdim. Ama çok bilgisayara bakan biri değilim. Kafam rahat olsun. Mesela şey derdi olmasın, aman bu oyun bilgisayarı zorlar Ultra ayarda değil de yüksek ayarda oynayayım derdi olmasın. 3-4 sene idare etsin hafta içleri yoğun olduğumdan zaten 1.5 saat, hafta sonları da 2 saat oynuyorum sonra bayıyor.
Hocam emin ol işlemci yerine kasanın ve güç kaynağının iyi olması daha önemli.

Geri
Yukarı