Vatan Bilgisayar R5 5600 sistem nasıldır?

Fiyatı yüksek ve kasası dandik bu fiyata çok daha iyisini bulabilirsiniz onun dışında bir sorun yok alabilirsiniz.

kullandıgım pc bunun bir düşüğü diyebilirim ve gencergaming den aldım ama şunu diyeyim gencer gaming de bu kadar ucuzda başka firmalarda neden bu kadar pahalı oldugunun nedeni verdikleri güvence.Vatandan aldıgın bilgisayar iki gün sonra sıkıntı çıkınca gidip derdini anlatabilirsin. Benim pc de sıkıntı çıktı gencergaminge 2 haftada anca ulaşabildim ve kasanın sorununa bakmıyorlar.Kasayı eline aldıktan sonra ulaşabilmenin imkanı yok.Elbette parçalarının garantisi var ama destek olmadıklarından bahsediyorum.

Bu sisteme bir bakın derim incehesap sitesinde.
Ekran Resmi 2023-02-17 23.41.22.png

Stok yok onun bunu alabilir.

Teşekkürler ama AMD ekran kartı alırsam ASUS veya MSI alırım. Diğer markalar için olumsuz eleştiri çok zaten AMD'ye karşı ön yargılı bir insanım.

Gaminggen ne kadar güvenilir ondan emin olabilsem alacağım da hiç çevremde alışveriş yapan biri de yok o yüzden çekiniyorum.

Teşekkürler ama AMD ekran kartı alırsam ASUS veya MSI alırım. Diğer markalar için olumsuz eleştiri çok zaten AMD'ye karşı ön yargılı bir insanım.

Gaminggen ne kadar güvenilir ondan emin olabilsem alacağım da hiç çevremde alışveriş yapan biri de yok o yüzden çekiniyorum.
Bende sistemi ordan aldım knk sıkıntı yaşamamıştım şimdi yaşayanda var ama. Bu Amazonda olsa değişmeyecek :D

Yeni konular

Geri
Yukarı