Vatan Bilgisayar RX 580 İndirimdeyken Alınmalı mı?

Hocam ben 1 hafta önce 1800 liraya Hepsiburadadan OC versiyonunu almıştım. Ürün elime ulaştı çok da memnunum, tavsiye ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu video'da stok ve OC değerleri mevcut arada çok fazla fark yok vermek istemiyorsanız stok olanı alabilirsiniz. Tamamen size kalmış bir durum. Stok olanı sanırım bazı mağazalarda var o da bir sorun.

Hocam ben 1 hafta önce 1800 liraya Hepsiburadadan OC versiyonunu almıştım. Ürün elime ulaştı çok da memnunum, tavsiye ederim.
Tamamdır sağ olun. Peki fiyat olarak daha düşmesini beklemeye gerek var mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda stok ve OC değerleri mevcut arada çok fazla fark yok vermek istemiyorsanız stok olanı alabilirsiniz tamamen size kalmış bir durum. Stok olanı sanırım bazı mağazalarda var o da bir sorun.
Almışken OC almak daha mantıklı geliyor bana sonuçta arada çok fazla fiyat farkı yok.

Evet stokları bitiriyor gibi geliyor bize de çünkü sanırım yeni nesil kartlar çıkacak bu yüzden bunlar ucuzluyor aynısını düşündüm mesela monitörlerde, dolar düşse de pahalandı stok sorunu var maalesef.

Evet stokları bitiriyor gibi geliyor bize de çünkü sanırım yeni nesil kartlar çıkacak bu yüzden bunlar ucuzluyor aynısını düşündüm mesela monitörlerde, dolar düşse de pahalandı stok sorunu var maalesef.

Aynen ben anakartı falanda baya ucuza aldım. Bu ara tavsiye ederim fiyatlar çok ucuz.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı