Vatan Bilgisayar Saygısızlığı

Bu gibi nedenlerle biz Vatan Bilgisayar önermiyoruz. Her markanın iyi ve kötü yanları vardır. Ancak Vatan'dan almaktansa, bal gibi Teknobiyotik, Sinerji, İnventus, İtopya, NanoKatalog duruyor. (Bilgisayar ile alakalı konuşuyorum)

Yav bir arkadaşım öneri almak istemiş, sanırsın adam Turbox satıyor.

Ben telefonum olan Zenfone 5'i İzmir/Balçova şubesinden aldım. Gerçekten çok yardımcı oldular. Kampanya ile kılıf, powerbank falan aldık az fazla masraf ile gayet memnunum. Bide kapaklı kılıfların çıkma şekli biraz daha değişikmiş bastırıyorsun içeri göçüyor falan. Bende bu içeri göçüyor dedim adam 3-4 tane paket açtı denedi arkadaşını çağırdı falan filan sonra kılıfın özelliğini çözdük. 1 ay sonra ekran koruyucuyu kırmıştım gittik işte bir tane taktı adam yamuk olmuştu sonra çıkarıp kutusuna geri koydu kardeşim ben sana güzel yapçam dedi. Demek şubeden şubeye göre değişiyor.

Vatan bilgisayar'ın çok müşterisi olduğu için müşteri kaybetme gibi bir korkusu pek yok. Önüne geleni işe aldıkları için de personellerinin de ''geneli'' kötü.
Teknobiyotik, Sinerji, İnventus, İtopya, NanoKatalog
Bu siteler işini gayet düzgün yapıyor. Onlara yönelin ki işini düzgün yapan firmalar büyüsün.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı