Elektronik Vatan Bilgisayar - Seçili bilgisayar parçalarında %20 indirim

Tüm hepsine bakmadım ama ekran kartı tarafındaki indirimler diğer sitelerle aynı paraya gelmiyor, daha ucuz ama gerçek bir %20 indirim de değil, fiyatı yükseltip %20 indirim uygulatıyorlar üstüne. Bir miktar piyasaya göre daha ucuza almış oluyorsunuz. Diğer siteler de indirim döneminde çok da farklı bir şey yapmıyor bu konuda.

tek dikkatimi çeken aşağıdaki oldu. showcase tarzında kasa sevenler için iyi bir alternatif. Güç kaynağı tarafı diğer kasalar gibi cam değil, ortadaki 3 fanlı kısma radyatör taksanız bile hava akımı oluyor.

1700798416584.png

Vatan alışveriş kredisi veriyor mesela. Sorun olduğunda da gider burada mağazaya bırakırım. Kargo ile uğraşmam. Hazır sistem siteleri telefonda 40dk bekletiyormuş bu arada.

Vatan'dan alışveriş kredisi alabiliyorsan herhangi bir bankadan zaten 2 tık ile aynı krediyi alabilirsin. Sorun olduğunda mağazaya bırakırsın adamlarda onu artık Allah bilir ne zaman servise kargolar, boş yere vakit kaybetmiş olursun ayrıca araya aracı koymuş olursun. Ha tabi mağaza size yakınsa ve 2-3 gün fazladan beklemek sıkıntı değilse yapabilirsiniz.

İndirimlere baktım evet bazı indirimlerde cidden gerçek indirimler var ama çoğu ya piyasa ile aynı ya da hala daha pahalı...

Vatan'a gittim geldim. İstediğim ürünler dışında 68k ödedim geldim :D Anakartı Msi z790 tomahawk max wifi seçmiştim, yok gelmez dedi. Asus Rog Strix 4070ti Oc istedim yok dedi, Msi z790 Carbon wifi istedim yok dedi ama teşhir istersen ekleyelim dedi. Sitede sepete ekleniyor siteden peşin alayım istersen dedim ödeme ekranında kalırsın veya temin edilemiyor denir paran iade olur dedi. MSi Mpg gungnir 300R Airlow kasa istedim oda gelmez dedi. Artık orada ayak üstü sistem toplayım aldım geçtim. Anakart Asus Tuf z790 Pro, ekran kartım msi 4070ti gamin x slim olarak seçtim.

Vatan'a gittim geldim. İstediğim ürünler dışında 68k ödedim geldim :D Anakartı Msi z790 tomahawk max wifi seçmiştim, yok gelmez dedi. Asus Rog Strix 4070ti Oc istedim yok dedi, Msi z790 Carbon wifi istedim yok dedi ama teşhir istersen ekleyelim dedi. Sitede sepete ekleniyor siteden peşin alayım istersen dedim ödeme ekranında kalırsın veya temin edilemiyor denir paran iade olur dedi. MSi Mpg gungnir 300R Airlow kasa istedim oda gelmez dedi. Artık orada ayak üstü sistem toplayım aldım geçtim. Anakart Asus Tuf z790 Pro, ekran kartım msi 4070ti gamin x slim olarak seçtim.
Hocam akıllara Burak Oyunda'nin meşhur Vice City repliği geldi.

Bende Topkapi şubesinden 362'tl ye bundan aldim, aga be zamanında 80 tl civarındaydı bu...
IMG20231124180318.jpg

ROG 4070 sadede Ankara'da var. Online siparişe açık olsa alırdım. Fiyat güzel.

ROG 4070 sadede Ankara'da var. Online siparişe açık olsa alırdım. Fiyat güzel.
Bilseydim sabah giderdim. Msi z790 tomahawk max wifi heves etmiştim :D. İlk önce belki gelir felan dedi. Diğer paçaları ekleyip muhabbet ederken tekrar bakalım dedi; Anakartı değiştirmemiz gerek dedi. O sırada sepete ekleyip ödeme yapanlar olunca kaçtı bizim ürün. Asus Rogu az önce birisine verdim dedi. Neyse her şeyde vardır bir kısmet. Aldıklarımıza şükredelim.

Geri
Yukarı