Vatan Bilgisayar seçili OEM ürünlerinde %15 indirim

Aslın da gerçek bir indirim var fakat bu indirim vatana özel değil bütün satıcılar fiyatları 150-200 lira aralığın da düşürmüş durum da Ryzen 5 5600 almıştım 5 gün önce 2950 liraya, bunlar da fırsat bulmuş indirim var adıyla fiyatları düşürmüş gerçek indirim %6-%7 aralığın da bunu da ceza yememek için yapmışlar anlaşılan. Bu fiyatların daha iyisini internette bulabilirsiniz.

Arkadaşlar, şu ürünü x570s edge max anakart ve 5700x işlemci ile kullansam nasıl olur?
Bunu almayı da düşünebilirsiniz.
2.690,05 TL

Ekran kartlarında indirim yok daha çok bindirim olmuş peşin fiyatına taksit yapmaları güzel ama diğer satıcılara göre fiyat avantajını kaybediyor.

Z790 carbon wifi şuan en ucuz fiyata satılıyor burada. İndirim indirimdir.

13600KF en uygun fiyattan 300 daha uygun şu an. Dediğim gibi indirim indirimdir. İnventus indirimi beklemeyin.

Son düzenleme:
Bunu almayı da düşünebilirsiniz.
2.690,05 TL
Tam da bu ikisi arasında kararsız kaldım. Şöyle ki; bazı incelemelerde AMD işlemcilerde en iyi değerin 3800 mhz cl16 olduğunu gördüm. Acaba corsair olanı alırsam hız aşırtma yapıp 3800mhz cl16 değer alabilir miyim? Böylece verimli kullanmış olurum ve fazladan 1.000 TL vermem. Ne dersiniz? Ayrıca Corsair'in 3600 mhz cl16 olması iyi bir chip kullandıkları yönünde beni umutlandırıyor.

Tam da bu ikisi arasında kararsız kaldım. Şöyle ki; bazı incelemelerde AMD işlemcilerde en iyi değerin 3800 mhz cl16 olduğunu gördüm. Acaba corsair olanı alırsam hız aşırtma yapıp 3800mhz cl16 değer alabilir miyim? Böylece verimli kullanmış olurum ve fazladan 1.000 TL vermem. Ne dersiniz? Ayrıca Corsair'in 3600 mhz cl16 olması iyi bir chip kullandıkları yönünde beni umutlandırıyor.
Bilgim yok hocam, konu açsanız daha iyi olur.

Geri
Yukarı