Vatan Bilgisayar sipariş onaylandı iptali

MKA27

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar acil cevap bekliyorum sizlerden şu an tek bir kredi kartım var ve cep telefonu aldım. 8 saat önce Yapı Kredi bankası kartım bu arada neyse telefon Vatan Bilgisayar'dan alınma ve Gmail hesabıma faturasıda geldi. Sipariş onaylandı kısmında süreç. Alt bu arada da açık bekleyen provizyonda ücret. Neyse sipariş onaylandının altında sipariş iptali butonu var. Ona bassam iptal hemen olur m? U birkaç saata yoksa 1-2 günü bulur mu? Şu an gece vakti acil cevap lazım. Başka bir yerden alacağım telefonu, çok daha ucuza buldum. O yüzden bilen yazarsa sevinirim.

Hayır paranızın tekrar sizin kartınıza iade edilmesi 10 günü dahi bulabilir. Faturalandırılmış ürünlerde para iadesi en az 3 gün sürebiliyor. Alışverişinizi başka bir kredi kartı ile gerçekleştirin.

Hayır paranızın tekrar sizin kartınıza iade edilmesi 10 günü dahi bulabilir. Faturalandırılmış ürünlerde para iadesi en az 3 gün sürebiliyor. Alışverişinizi başka bir kredi kartı ile gerçekleştirin.
Teşekkür ederim ama şunu söylemek istiyorum. siparişi verir vermez sipariş ile birlikte hemen ürünün faturasıda verildi birlikte yani anında oldu yinede 3 gün sürebilirmi?
İptal ederseniz para gitmez, fatura iptal edilir, ürün gelmez.
Neticesinde, evet, alabilirsiniz.
şunu sormak istiyorum eminmisiniz. başka bir ürün alıp iptalini sağlamak istedim ancak 22:00 dan sonra sipariş almıyorlarmış
çok pardon fatura değilmiş o ön bilgilendirme ve mesafeli satış sözleşmesiymiş. fatura yok ve para açık bekleyen provizonda sipariş iptale bassam anında provizyon iptal olup kartıma geri yansırmı lütfen cevap verin

Kredi kartınızı online işlemlerden kontrol ederseniz çekilen tutar provizyona düşmüş mü bakar mısınız? Eğer işlemi iptal ederseniz provizyonda ise daha hızlı hesabına düşecektir ama en az 24 saat sürecektir.

Kredi kartınızı online işlemlerden kontrol ederseniz çekilen tutar provizyona düşmüş mü bakar mısınız? Eğer işlemi iptal ederseniz provizyonda ise daha hızlı hesabına düşecektir ama en az 24 saat sürecektir.
baktım provizyonda bekleyen. diye görünüyor şuan iptal etsem nolur 1-2 saata yada yarın sabah 7-8 kadar düşermi

Normalde bankayı arayıp işlemi hemen iptal edebilirsiniz. Provizyonun amacı habersiz ve çalıntı kartla alışverişleri engellemektir. Bankanız iade süreci ile daha iyi bilgi verecektir.

Geri
Yukarı