Vatan Bilgisayar siparişi iptal edildi

Hocam bana Yemeksepetinde oldu aynı yanlışlık ama biraz daha düşük bütçelisi 😆
Hocam bu olay için hem param oraya bağlandı. Hem yarın ki cuma incehesap indirimini kaçırıcam. Hem de ürün elime geçmiyor. Amazon harici bir yerdem almam bir şey artık.
14.200 TL'ye amazondan gaming z alip 3070 eger 30 gun icinde piyasa duserse iade etmek mantikli mi? @BerkayZ87

Son düzenleme:
Hocam bu olay için hem param oraya bağlandı. Hem yarın ki cuma incehesap indirimini kaçırıcam. Hem de ürün elime geçmiyor. Amazon harici bir yerdem almam bir şey artık.
Bu olayı bilerek yaptıklarını düşünüyorum. Ben olsam sırf bu sebepten dolayı uğraşırdım. Hiçbir firma (hele vatan gibi bir firma) bu ekran kartı kıtlığında uygun fiyata ekran kartı koyup sonradan "yanlış fiyat" hatasına düşmez. Anında satın alınacağını bilir. Ne ala memleket insanlara sattıkları "hayali ürün"den gelen parayla, geri iade işlemi tamamlanana kadar paralarına para katacaklar.

14.200 TL'ye Amazon'dan Gaming Z alip 3070 eger 30 gun icinde piyasa duserse iade etmek mantikli mi? @BerkayZ87
Sen bilirsin hocam. Ama bana kalırsa NVIDIA olması şart değilse 3000 TL ucuza 6750 XT almak daha mantıklı, sadece oyun amaçlı bir sistem ise.

Sen bilirsin hocam. Ama bana kalırsa NVIDIA olması şart değilse 3000 TL ucuza 6750 XT almak daha mantıklı, sadece oyun amaçlı bir sistem ise.
Tamamen NVIDIA desteği bol olan e-Spor tarzı oyunlar oynuyorum. Bir de kesinlikle Sapphire ve XFX almam. Ses ve sıcaklık takıntim var. Aslımda Gainward kartım çok iyiydi ama işte mallık edip dedim 600 TL vereyim Gaming Z trio olsun. 30 gunde de iade ederim piyasa duserse diye.
Bu olayı bilerek yaptıklarını düşünüyorum. Ben olsam sırf bu sebepten dolayı uğraşırdım. Hiçbir firma (hele vatan gibi bir firma) bu ekran kartı kıtlığında uygun fiyata ekran kartı koyup sonradan "yanlış fiyat" hatasına düşmez. Anında satın alınacağını bilir. Ne ala memleket insanlara sattıkları "hayali ürün"den gelen parayla, geri iade işlemi tamamlanana kadar paralarına para katacaklar.
Yani 12792 TL KDV çıkınca 660 dolar civarı ediyordu. Bu tam anlamıyla makul bir fiyattı. Alsam bakmazdim piyasaya tekrar. Şimdi gıcık oldum.

Aynen öyle adamlar 12 bine kartı koymuşlar sende müşteri olarak alıyorsun daha sonra iptal ediyorlar. Uzun sürse bile tüketici hakem heyetine başvururum kazanırım da.

Geri
Yukarı