Vatan Bilgisayar Stoktaki Mallar

Jakler

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Vatan bilgisayarın sitesinden bir ürüne baktım "Sepete Ekle" yerine "Stoğa gelince haber ver" yazıyordu. Fakat stoktaki mağazalarda da birkaç mağaza yazıyordu. O mağazalarda gerçekten var mıdır? Gitsem alabilir miyim yoksa o ürün stoklarda yok mu ?
Konuyu yanlış yere açtıysam özür dilerim.

En güzeli Vatan Computer müşteri temsilciliğini arayıp tehid almak. Bazen stoktaki mağazalar kısmı yanlış çalışabiliyor. Fakat müşteri hizmetleri, güncel stoktan bakarak bilgi veriyorlar.

Ben istediğimde "internet sitesiyle bir ilgim yok getiremem" demişti. Ayrıca orada var diyorsa vardır. Günlük sayımları yapılıyor arkadaşlar. Ufak tefek iş değil bunlar.

Ben bir tane fan kontrolcüsü almak için NB Kadıköy mağazasına gittim. İnternet sitesindeki bilgiye göre orada istediğim ürün bulunuyordu. Fakat oraya gittiğim zaman elimizde böyle ürün yok dediler. Bende internet sistesinde var gözüküyor dediğim zaman, internet sitesindeki bilgiler yanlış olabiliyor cevabını vermişlerdi.

Sizin dediğiniz ürün sayımı, zaten mal satıldığı an stoktan düşerek oluyor. Ama o kullandıkları sistem üzerinde geçerli. Sistemin, sitedeki o bölüm ile entegre çalışıp, çalışmadığını bilmiyoruz. Muhtemelen çalışıyordur ama ben başıma gelen olayı anlattım.

Ben bir tane fan kontrolcüsü almak için NB Kadıköy mağazasına gittim. İnternet sitesindeki bilgiye göre orada istediğim ürün bulunuyordu. Fakat oraya gittiğim zaman elimizde böyle ürün yok dediler. Bende internet sistesinde var gözüküyor dediğim zaman, internet sitesindeki bilgiler yanlış olabiliyor cevabını vermişlerdi.

Sizin dediğiniz ürün sayımı, zaten mal satıldığı an stoktan düşerek oluyor. Ama o kullandıkları sistem üzerinde geçerli. Sistemin, sitedeki o bölüm ile entegre çalışıp, çalışmadığını bilmiyoruz. Muhtemelen çalışıyordur ama ben başıma gelen olayı anlattım.

Bazen faturayı bir gün sonra kesiyorlar prim almak için. Ondan olabilir. Bende öyle yapmışlardı.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı