Vatan Bilgisayar ve UPS Kargo Çilesi

Kargom Ne zaman Elimde Olur?

• Oy verenlerin toplamı
    10

cashflow67

Hectopat
Yer
Konya
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Herkese iyi günler. Vatan Bilgisayar'dan Cuma günü saat 13:00 itibarı ile Vatan Web Sitesinden bir adet MSI R7 240 DDR3 DX12 LVP2 ekran kartı siparişi verdim. Aynı günün akşam saat 21:00'da mail yoluyla ürününüz UPS kargoya verilmiştir mail aldım. Mailde bir de kargo takip numarası vermişler. Ancak verdikleri takip numarasıyla takip sayfasından arama yaptığımda
"Bu Referans/Takip Numarasına ait bilgi bulunamamaktadır. Lütfen numaranızı kontrol edip yeniden deneyiniz." diye bir cevap alıyorum. UPS kargo telefonlarını açmıyor aradığım halde. Lütfen yardım eder misiniz? Elime ne zaman ulaşır kargo? Bu arada ikamet ettiğim şehir Konya/Selçuklu.

Haftasonu olduğu için kargo takip bilgisine ve müşteri hizmetlerine ulaşamamanınız normal, biraz sabırlı olun. Çarşamba gününe kadar elinize geçer muhtemelen.

Çok Teşekkür ederim. Ne zaman gelirse buraya yazıp bilgi vereceğim.

Evet arkadaşlar, 11 Ağustos 2017 tarihinde siparişini vermiş olduğum R7 240 ekran kartım sonunda bu sabah geliyor. Ups kargo, kargoyu kendi bünyesinde kayıp ettiği için böyle bir gecikme yaşanmış. Cuma günü bulmuşlar ve yarın teslim edeceklermiş. Konya'da yaşadığım bölge Ups kargonun en son teslimat yeri olduğu için bugün yetişmemiş. Ne aramadığım telefon nede şikayet etmediğim müşteri hizmetleri kaldı. Sonunda buldurdum kargoyu. Vatan Bilgisayar'ın bu kargoyu değiştirmesi gerekiyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı