Vatan Bilgisayar yanlış ürün satmış

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rayzen 5
Meslek
Market Personeli
Bahsetmek istediğim bilgisayar bileşeni ve satılan ürün arasında dağlar kadar fark var.
Özellikle belirtmeme rağmen Vatan Bilgisayar'daki arkadaş neden bana farklı bir ürün sattı ki?
Dedim ki fan çoğaltıcısına takabileceğim rengi tuş buton ile değişebilen bir fan istediğimi belirttim.
Fakat bana farklı bir ürün satıldı ve bu beni üzdü.
Git değiş diyen arkadaşlar olacaktır elbette fakat ben aldığım bir ürün yanlış olsa da gidip değişemem çünkü öyle bir yapım yok.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Git değiş diyen arkadaşlar olacaktır elbette fakat ben aldığım bir ürün yanlış olsa da gidip değişemem çünkü öyle bir yapım yok.
Böyle bir yapın yoksa gelip burada konu açmanın da bir anlamı yok. Ağlamaktan başka çaren kalmıyor.

Konuya bakan aklı başında herkes sana gidip değiştirmen gerektiğini söyleyecektir. Değiştirmeyeceksen ne yapmamızı bekliyorsun?

Sorun o tırnak içindeki arkadaşların çoğunun sattığı ürünlerden haberi olmaması ve bazı ürünlerden komisyon alması.

Oyun bilgisayarı isteyen birine MacBook satan bir firma, çalışanları maalesef hakim değil yada ürünü satmak için satmış. Maden değiştirmek istemiyorsun arkadaşların dediği gibi neden konu açıyorsun bilip Vatan çalışanlarını dikkate almayalım mı? Zaten almıyoruz.

Arkadaşlar burada mesele gidip neden değiştirmiyorum meselesi değil.
Burada mesele anlattığım üründen farklı bir ürün neden satılıyor.
Hayır bunu ürünü tanımlarken 2 kişi de dinledi ve bu ürünü verdi.
Biraz araştırdıktan sonra bana RGB ürün satmışlar bana lazım olan şey ARGB.

Böyle bir yapın yoksa gelip burada konu açmanın da bir anlamı yok. Ağlamaktan başka çaren kalmıyor.

Konuya bakan aklı başında herkes sana gidip değiştirmen gerektiğini söyleyecektir. Değiştirmeyeceksen ne yapmamızı bekliyorsun?
Gidip değiştirmek isterdim fakat uzak bir yerde ve işlerimden vakit bulamıyorum.

Herkes Vatan Bilgisayar'ı gömmüş arkadaşlar adamlar yanlışlıkla farklı bir ürün gönderemezler mi daha farklı firmalarda adamlar yanlış gönderip ürünü ne alıyorlar ne değiştiriyorlar üstelik konu sahibi Vatan Bilgisayar'la iletişime geçmemiş yardımcı olmadı dese eyvallah derim ama Vatan Bilgisayar kesinlikle sizlere yardımcı olurdu iletişime geçseniz kendilerine 5 monitör ölü pikselli iade ettim adamlar bir kere servis yolu tutmadılar değişim istediysem değişim iade istediysem iade yaptılar birinci tercihim vatan ikinci tercihim amazondur diğer firmalarla işim bile olmuyor.

Tamam da değiştirmeyeceksen ne yapacaksın? Dolandırılmışsın dümdüz.

Dolandırmak itamı çok yanlış bir itam firmayla iletişime geçmediyse yardımcı olup olmadıklarını bilmeden bu itamı kullanmanız çok yanlış siz firmasınız oldu bir yanlışlık dünya bu olabilir oldu diyelim gönderdin yanlış ürünü müşterin sana ürünü gönderemiyor forumlarda konu açıyor sonra onun altına sizlere dolandırıcı deniliyor hoşunuza gider mi?

Herkes Vatan Bilgisayar'ı gömmüş arkadaşlar adamlar yanlışlıkla farklı bir ürün gönderemezler mi daha farklı firmalarda adamlar yanlış gönderip ürünü ne alıyorlar ne değiştiriyorlar üstelik konu sahibi Vatan Bilgisayar'la iletişime geçmemiş yardımcı olmadı dese eyvallah derim ama Vatan Bilgisayar kesinlikle sizlere yardımcı olurdu iletişime geçseniz kendilerine 5 monitör ölü pikselli iade ettim adamlar bir kere servis yolu tutmadılar değişim istediysem değişim iade istediysem iade yaptılar birinci tercihim vatan ikinci tercihim amazondur diğer firmalarla işim bile olmuyor.

Dolandırmak itamı çok yanlış bir itam firmayla iletişime geçmediyse yardımcı olup olmadıklarını bilmeden bu itamı kullanmanız çok yanlış siz firmasınız oldu bir yanlışlık dünya bu olabilir oldu diyelim gönderdin yanlış ürünü müşterin sana ürünü gönderemiyor forumlarda konu açıyor sonra onun altına sizlere dolandırıcı deniliyor hoşunuza gider mi?

Arkadaşın kendi mantığına göre dolandırılmışsın dedim, konu sahibi %95 haksız zaten.

Arkadaşlar burada mesele gidip neden değiştirmiyorum meselesi değil.
Burada mesele anlattığım üründen farklı bir ürün neden satılıyor.
Hayır bunu ürünü tanımlarken 2 kişi de dinledi ve bu ürünü verdi.
Biraz araştırdıktan sonra bana RGB ürün satmışlar bana lazım olan şey ARGB.

Gidip değiştirmek isterdim fakat uzak bir yerde ve işlerimden vakit bulamıyorum.

Şahsen ben firma olsam haksız lekelenmeden dolayı hukuki sürec başlatırdım. Vatan Bilgisayar olsam adamlar yanlış ürün göndermiş, bilerek mi yanlışlık mı o konuda bilgim yok ama olmuş bir şey. Firmayla iletişime geçmeden forumda veya Şikayetvar'da lekelerseniz hakkınızda Vatan Bilgisayar'ın bu şikayet konunuzu okuması durumunda yasal haklarını kullanabilir ve şu an haklı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı