Vatan Bilgisayar'a %30 indirim geri geldi!

Vallaha söverim billaha söverim. Yeter ama ha. Bir şeyi aldığımdan ertesi gün indirim olmak zorunda mı? Az önce gittim LG G2 aldım. Önceden Battlefield 3 aldım 1 hafa sonra bedava oldu. Yeter artık.

Son düzenleyen: Moderatör:
Tüm ürünlerde değilmiş. %30'a varan diyor, %30 demiyor ayrıca.

%30 Efsane Vatan İndirimi

efsane-vatan-indirimi-28081410.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu gün vatan bilgisayara indirimleri sormaya gittim. Hiç heycanlanmayın MSI Gaming 5'i 455 TL aynı fiyat. Ve bu indirimdeki halimiş. Ve diyer ürünlerinde fiyatlarını sordum i5 4690k'yı sordum eski fiyatı 700 TL miş (tabiki hikaye) şimdi ise 655 TL.

Aynen bende sordum notebook lardada indirim var dedi sordum z510 8gb ram olan ne kadar 1901 lira dedi :D eee dedim nerde % 30 indirim iki haftadir fiyati 1940 lardaydi o zaman da indirimdedir öyleyse dedi :D kac aydir ilk defa yaptilar indirim halbuki yada duyurdular diyelim

Bana gelen mesaj:
Yüzde 30'a varan indirim Vatan'da. %30 indirim belirli ürünleri kapsamaktadır. Kampanya 29-31 Ağustos tarihleri arasında geçerlidir. vatanbilgisayar.com

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı