Vatan Bilgisayar'da 20-25 bin TL sistem önerisi

Taksitlendirmede avantajı falan yok. Adamlar aslında ederi 15k olan sistemi 20K'ya satıyor sonra taksitle 25K'ya geçiriyor. Diğer firmalar ise vatandakinden çok daha iyi sistemleri daha fazla vade farkıyla satıyor. Sen ödediğin faize değil ürün kalitesine bak. Aynı fiyata hangisi daha iyiyse onu al.

Öyle mi dersin demin arkadaşın paylaştığı 24 binlik sistemi baz alalım özelleştirme 1 TB SSD falan 25 bin diyelim diğer sitelerde bana göster 12400F 4060 Ti sistemi uyguna ziraat kartına 12 taksit yapsan Total geri ödeme 26 bin küsur çıkıyordu sen git yav bilmem ne sitesinde 23 bine buldum sistemi kazık yiyorsun yav de orada yap 3 5 taksitte daha 27 lirayı bulur ödeme vade arttı mı geçmiş olsun zaten 30 33 35 gider yani ve diyorsun kesinlikle fark yok öyle mi?

Öyle mi dersin demin arkadaşın paylaştığı 24 binlik sistemi baz alalım özelleştirme 1 TB SSD falan 25 bin diyelim diğer sitelerde bana göster 12400F 4060 Ti sistemi uyguna ziraat kartına 12 taksit yapsan Total geri ödeme 26 bin küsur çıkıyordu sen git yav bilmem ne sitesinde 23 bine buldum sistemi kazık yiyorsun yav de orada yap 3 5 taksitte daha 27 lirayı bulur ödeme vade arttı mı geçmiş olsun zaten 30 33 35 gider yani ve diyorsun kesinlikle fark yok öyle mi?
El bombası rampage PSU ile 2. ayda sistem zortlayınca da öyle dersin. Şu an piyasada güzel kampanya olmadığı halde taksitsiz 21k taksitli veya kredili ise(hatta biraz sonradan taksitlendirme ile daha uyguna gelecek şekilde i3 13100f, 4060ti yani DDR5 sistemi 27k civarına alabiliyorsunuz. Üstelik PSU'nuz çöp olmuyor. SUNRISE-13100F / INTEL I3-13100F / GALAX 1-Click OC GeForce RTX 4060 Ti 8GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR

El bombası Rampage PSU ile 2. ayda sistem zortlayınca da öyle dersin. Şu an piyasada güzel kampanya olmadığı halde taksitsiz 21k taksitli veya kredili ise(hatta biraz sonradan taksitlendirme ile daha uyguna gelecek şekilde i3 13100F, 4060 Ti yani DDR5 sistemi 27k civarına alabiliyorsunuz. Üstelik PSU'nuz çöp olmuyor. SUNRISE-13100F / INTEL I3-13100F / GALAX 1-Click OC GeForce RTX 4060 Ti 8GB / 16GB RAM / 500GB M.2 SSD Gaming Bilgisayar - Gaming.Gen.TR

13100F gerçekten iyi mi 5500'den bile kötü bir işlemciden bahsediyorsun.

13100F gerçekten iyi mi 5500'den bile kötü bir işlemciden bahsediyorsun.
Hala el bombası PSU hakkına bir şey demedin. Bencmark videolarına göre(youtube) %1-%2 hatta cogu oyunda fark olmadan performanstan feda edip düzgün kasalı, PSU'lu, DDR5 ve bütün parçaları daha kaliteli bir ürün alabiliyorsun ve bu sistem kampanyaların yoğun olmadığı bir dönemde. Eğer site kampanyaları beklenirse büyük ihtimalle 18k civarına yine 4060ti çok güzel sistemler çıkar ki önceki haftalarda hep çıktı.

Ha tabi el bombası PSU'lu, sırf 1 TB diye rastgele bir markanın SSD'si olan bir sistemi almak size mantıklı geliyorsa, arkadaşın kasası o PSU yüzünden bozulunca artık maddi manevi yardımcı olursunuz. Çünkü rampage, powerboost gibi firmaların ürünlerinin kötü olduğu evrensel bir gerçek.

Hala el bombası PSU hakkına bir şey demedin. Bencmark videolarına göre(YouTube) %1-%2 hatta cogu oyunda fark olmadan performanstan feda edip düzgün kasalı, PSU'lu, DDR5 ve bütün parçaları daha kaliteli bir ürün alabiliyorsun ve bu sistem kampanyaların yoğun olmadığı bir dönemde. Eğer site kampanyaları beklenirse büyük ihtimalle 18k civarına yine 4060 Ti çok güzel sistemler çıkar ki önceki haftalarda hep çıktı.

Ha tabii el bombası PSU'lu, sırf 1 TB diye rastgele bir markanın SSD'si olan bir sistemi almak size mantıklı geliyorsa, arkadaşın kasası o PSU yüzünden bozulunca artık maddi manevi yardımcı olursunuz. Çünkü Rampage, Power Boost gibi firmaların ürünlerinin kötü olduğu evrensel bir gerçek.

Tek bir sistem seçeneği yok farklı seçeneklere de bakabilir ben tek sistem üzerinde takılı kalmıyorum benim takıldığım nokta taksit imkanı yok fark olmuyor şöyle böyle gibi lafların ithamların gayet de fark var gider farklı bir sistem alır sevmediğin marka kasayı tercih etmez özelleştirme yapar yine her türlü ucuza alır inanılmaz gerçekten nereye çekmek istersen oraya çekiyorsun o konuda yorumluyorsun dostum tartışmaya değil arkadaşı aydınlatmaya çalışıyoruz bende çok iyi kasa olmadığını biliyorum öyle bir iddiam da olmadı hiçbir yorumum da asıl neye deyinip anlatmak istediğimi anlamadın sanırım bilmiyorum ya da farklı konulardayız anlaşamıyoruz.

Tek bir sistem seçeneği yok farklı seçeneklere de bakabilir ben tek sistem üzerinde takılı kalmıyorum benim takıldığım nokta taksit imkanı yok fark olmuyor şöyle böyle gibi lafların ithamların gayet de fark var gider farklı bir sistem alır sevmediğin marka kasayı tercih etmez özelleştirme yapar yine her türlü ucuza alır inanılmaz gerçekten nereye çekmek istersen oraya çekiyorsun o konuda yorumluyorsun dostum tartışmaya değil arkadaşı aydınlatmaya çalışıyoruz bende çok iyi kasa olmadığını biliyorum öyle bir iddiam da olmadı hiçbir yorumum da asıl neye deyinip anlatmak istediğimi anlamadın sanırım bilmiyorum ya da farklı konulardayız anlaşamıyoruz.

Canım kardeşim taksit imkanı olarak daha iyi diyorsun ben daha iyi sistemi aynı taksit imkanıyla aynı fiyata alabildiğini gösteriyorum. Konuyu olarak buraya çekmiyorum yani. Senin attığın sistem 12 taksit 26k civarı benim attığım sistem de 12 taksit 26k civarı üstüne daha geleceğe dönük. Konu zaten vatanın diger firmalara gore hiçbir avantajı olmadığıydı ve görüldüğü üzere avantajı falan yok.

Canım kardeşim taksit imkanı olarak daha iyi diyorsun ben daha iyi sistemi aynı taksit imkanıyla aynı fiyata alabildiğini gösteriyorum. Konuyu olarak buraya çekmiyorum yani. Senin attığın sistem 12 taksit 26k civarı benim attığım sistem de 12 taksit 26k civarı üstüne daha geleceğe dönük. Konu zaten vatanın diger firmalara gore hiçbir avantajı olmadığıydı ve görüldüğü üzere avantajı falan yok.

O sistemi özelleştirme yapmadan o şekilde alacaksın öyle mi? O işlemciyle SSD eklemeden başka bir şey yapmadan peki dostum iyi sosyaller sana.

O sistemi özelleştirme yapmadan o şekilde alacaksın öyle mi? O işlemciyle SSD eklemeden başka bir şey yapmadan peki dostum iyi sosyaller sana.

İşlemci senin attığın ile %0-2 performans farkı veriyor sadece. SSD istenirse eklenir ben tercih etmem çünkü SATA SSD'ler oyunlar için zaten gerekli hızı veriyor. İleride alınıp eklenebilir. Üstüne attığım sistemin PSU'su el bombası değil. İnatla el bombası PSU hakkında bir şey demiyorsun. Ve bak bu kampanyasız normal bir sistem. Kampanyalı bir sistem beklenirse 4060 Ti ekran kartlı DDR4 sistemleri 17-18K'ya dahi bulabiliyorsunuz hem de el bombası PSU olmadan.

Gerçekten ülkede 30 şubesi olan, binlerce çalışanı ve reklam gideri olan dolayısıyla devasa gideri olan bunun üstüne bütün ürünlerine marjinal bir kar payı koyan firmanın tek odağı oyuncu bilgisayarı satmak olan internet magazalarindan uyguna satabilecegine inanıyorsanız o sizin bileceğiniz iş.

İşlemci senin attığın ile %0-2 performans farkı veriyor sadece. SSD istenirse eklenir ben tercih etmem çünkü SATA SSD'ler oyunlar için zaten gerekli hızı veriyor. İleride alınıp eklenebilir. Üstüne attığım sistemin PSU'su el bombası değil. İnatla el bombası PSU hakkında bir şey demiyorsun. Ve bak bu kampanyasız normal bir sistem. Kampanyalı bir sistem beklenirse 4060 Ti ekran kartlı DDR4 sistemleri 17-18K'ya dahi bulabiliyorsunuz hem de el bombası PSU olmadan.

Gerçekten ülkede 30 şubesi olan, binlerce çalışanı ve reklam gideri olan dolayısıyla devasa gideri olan bunun üstüne bütün ürünlerine marjinal bir kar payı koyan firmanın tek odağı oyuncu bilgisayarı satmak olan internet magazalarindan uyguna satabilecegine inanıyorsanız o sizin bileceğiniz iş.
Hocam anlatamazsınız uğraşmayın bence.

Yeni konular

Geri
Yukarı