Vatan bilgisayarda 3060'lı sistem 12 bin TL'ye alınır mı?

Öneriniz nedir? Dediğin gibi olsun AMD rezalet bir firma kartları kötü kullanılmaz çöp. Ne yapalım? 6500 lira bütçem var öner bana kart dinliyorum. Sanki babamın firması da savunuyorum. F/P konusunda şu anda en iyisiler de o yüzden savunuyorum. Tekrar soruyorum önerin ne?

Bak hala anlamamakta ısrarcısın AMD markası veya AMD kartları diye bir tabir kullanmadım. Bak tekrar söylüyorum AMD'nin bu modeli sorunlu karttır. 6600'ler çöptür. Evet 3060 8 GB bu karttan daha iyidir. Eşit seviye ve sorun yasatmayacak bir karttır. Az bu konularda bilgilenin. Firma fiyat F/P konusunda iyi yazabiliyorsun ama işlemci noktasından AMD daha pahalı olduğunu bilmiyorsun. Islemciye verecegim fark ile NVIDIA karta basarım daha iyi. Konu farklı yerlere dağılıp gidecek. O yüzden seni AMD sevdan ile baş başa bırakıyorum.

Bak hala anlamamakta ısrarcısın AMD markası veya AMD kartları diye bir tabir kullanmadım. Bak tekrar söylüyorum AMD'nin bu modeli sorunlu karttır. 6600'ler çöptür. Evet 3060 8 GB bu karttan daha iyidir. Eşit seviye ve sorun yasatmayacak bir karttır. Az bu konularda bilgilenin. Firma fiyat F/P konusunda iyi yazabiliyorsun ama işlemci noktasından AMD daha pahalı olduğunu bilmiyorsun. Islemciye verecegim fark ile NVIDIA karta basarım daha iyi. Konu farklı yerlere dağılıp gidecek. O yüzden seni AMD sevdan ile baş başa bırakıyorum.
3060 8 gb'a 7 bin vermek yerine 6650 almak daha mantıklı. Neden ona para veresin ki? Ayrıca 6600 mimarisi ile 6900 arasında güç hariç bir fark yok saçmalama lütfen. 3060 ile de sorun yaşanıyor daha bugün gördüm diyorum. Ayrıca sorun yaşatmayacağının garantisi kim? Teknoloji şans işidir. Bana AMD sevicisi diyip 3060 sorunsuzdur demen de baya ironik. İşlemci olarak zaten 2 firma var Amd tarafında işlemciler daha pahalı ama anakartlar genelde daha ucuz olur. Intel'de tam tersi. Ayrıca işlemcinin konu ile gram alakası yok. İşlemciye vereceğin fark ile Nvidia karta nasıl basıyorsun pardon? Sonra bize fanboy diyorsunuz. Keşke biraz bilginiz olsa.

3060 8 gb'a 7 bin vermek yerine 6650 almak daha mantıklı. Neden ona para veresin ki? Ayrıca 6600 mimarisi ile 6900 arasında güç hariç bir fark yok saçmalama lütfen. 3060 ile de sorun yaşanıyor daha bugün gördüm diyorum. Ayrıca sorun yaşatmayacağının garantisi kim? Teknoloji şans işidir. Bana AMD sevicisi diyip 3060 sorunsuzdur demen de baya ironik. İşlemci olarak zaten 2 firma var Amd tarafında işlemciler daha pahalı ama anakartlar genelde daha ucuz olur. Intel'de tam tersi. Ayrıca işlemcinin konu ile gram alakası yok. İşlemciye vereceğin fark ile Nvidia karta nasıl basıyorsun pardon? Sonra bize fanboy diyorsunuz. Keşke biraz bilginiz olsa.
Kardeş sen anlatıyorsun Allah aşkına? Ben buraya steam son anketini (kart ve islemci) koyayım. Sen varsın bizi nvidia intel her neyse fanboyu ve bilgisiz olarak bil 🤣🤣 kal sevdanla baş başa

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230703_160107_DH.jpg
    Screenshot_20230703_160107_DH.jpg
    103,4 KB · Görüntüleme: 31
  • Screenshot_20230703_160026_DH.jpg
    Screenshot_20230703_160026_DH.jpg
    121 KB · Görüntüleme: 33
Kardeş sen anlatıyorsun Allah aşkına? Ben buraya steam son anketini (kart ve islemci) koyayım. Sen varsın bizi nvidia intel her neyse fanboyu ve bilgisiz olarak bil 🤣🤣 kal sevdanla baş başa
Ben ne diyorum sen ne diyorsun bro? Steam anketi en dogru sonuclari veren kaynak mi oldu simdi? Yukarida anlattiklarimin birine bile yanit verememissin bana abket atiyorsun. Tamam bro Nvidia ve Intel en iyisi harika. Mutluysan yoluna gidebilirsin. 6600 mimarisini diger 6000 serisi kartlardan ayri sanan adama laf anlatmakla ugrasamayacagim.

Arkadaşlar 3. kere yazıyorum fiyat bandını 3060 Ti gibi hesap ettim, yanlış yaptığımıda yazdım dakika başı dislike atmayın kalbim kırılıyor.

Ben ne diyorum sen ne diyorsun bro? Steam anketi en dogru sonuclari veren kaynak mi oldu simdi? Yukarida anlattiklarimin birine bile yanit verememissin bana abket atiyorsun. Tamam bro NVIDIA ve Intel en iyisi harika. Mutluysan yoluna gidebilirsin. 6600 mimarisini diger 6000 serisi kartlardan ayri sanan adama laf anlatmakla ugrasamayacagim.

Anlamadan neyi anlatmaya uğraşıyorsun pardon? Her şey Steam mi diyorsun. Evet her şey Steam. Senin kullandığın işlemci ekran kartı vesaire nerede kullanıyorsun?
Oyunda.
Oyunu nerede oynuyorsun?
Steam de.
Steam senin donanım tespitini nasıl yapıyor?
Tek tuşla otomatik tespit ediyor.

Yersiz fanboyluk yapıyorsun.

Anlamadan neyi anlatmaya uğraşıyorsun pardon? Her şey Steam mi diyorsun. Evet her şey Steam. Senin kullandığın işlemci ekran kartı vesaire nerede kullanıyorsun?
Oyunda.
Oyunu nerede oynuyorsun?
Steam de.
Steam senin donanım tespitini nasıl yapıyor?
Tek tuşla otomatik tespit ediyor.

Yersiz fanboyluk yapıyorsun.
Fanboyluk yapan sensin dostum. Hatirlatayim yukarida Nvidia sorunsuzdur tarzinda bir cumle kuran sendin. Ben Amd en iyisi yaw sorun cikarmaz dedigimi hatirlamiyorum. Steam anketlerinin konuyla hala gram alakasi yok. Pazar payi olarak cogunlugun Nvidia'da olmasi onlari harika yapmiyor. 4060 ve 4060 ti rezilliklerini anlatmama gerek yoktur. 3070 de ayni sekilde. Takmissin kafaya 1 2 arkadasin sorun yasadi diye tum kartlar sorunlu zannediyorsun. Sadece 6600 modelinin problemli olma sansi yok mimari ayni mimari. O zaman rx 6900 de sorunlu olur 6700 de. Yukarida yazdigim seyleri hala yanitlamayip ankete cekip duruyorsun konuyu. Cok iddialiysan bu konuda baska bir konu ac diger insanlar da ne diyecek bir gor.

Geri
Yukarı