Vatan Bilgisayar'dan 20 bin TL civarlarında PC önerisi

Ailenizle konuşup tek tek düzgünce anlattığınız takdirde sorunu aşarsınız diye düşünüyorum. Kaçıncı yıldayız güvenilir pek çok site var. Sırf orayı biliyorlar diye kazıklanmaya gerek yok bence.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bu iyi. Genel piyasaya göre de kötü değil ancak sadece Web'e özelmiş.

Aklınızda bulunsun tahminen Windows deneme falan dahi kurulmuyor sanırım buna FreeDOS deniliyor. Cihazı ilk açtığınızda karşınıza BIOS ekranı çıkar. Technopat'ın YouTube kanalında Windows ISO, USB ile Windows yükleme videoları var. Onları izlemeniz gerekecek. 1 tane halihazırda internete bağlanabilen bir bilgisayara ve bir tane de USB belleğe ihtiyacınız var. Hazırlıklı olun yoksa benim gibi ilk aldığınızda BIOS ekranı ile karşı karşıya kalabilirsiniz.:D

Güç kaynağı evet tahminen kalitesizdir, iç yapısını, performansını bilmiyorum ama hem hazır sistemlerde bu artık bir kader hem de kalitesiz dahi olsa bomba gibi patlamıyorlar, bozulana kadar veya madem bütçeniz 20k küsur 2K-2.5k arası şu an dahi kaliteli PSU'lar var. Güç kaynağı kategorisinde yeni bir başlık açıp yeni bir PSU alıp garanti işleri sorun yaratmayacaksa eskisini de satabilirsiniz. İsterseniz bir küçük önlem olarak da akım korumalı priz kullanabilirsiniz. Sanırım bu prizler sadece tek bir koruma sağlıyordu o da "giriş yüksek akım koruması, surge" mu neydi adı öyle bir şeydi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı