Vatan Bilgisayar'dan aldığım kutusu açılmış işlemci

Olum bantı çıkarıldı diye iade ürün mu olmak zorunda bazen parçalar kontrol ediliyor yani size göndermeden önce bakmış olmaları gayet normal ki kabul edeceklerini zannetmiyorum.

Tamam kanki bizi yoluyor 😭😱.
Fabrikadan çıkarken kontrol ediliyor zaten. Ezik Vatan ne yapacak işlemciyi test edip?

Milletin çöpünü başkasının malı etmeye satıyorlar işte. En başında bu ürünün iade olarak reddedilmesi lazımdı da "müşteri memnuniyeti" diye kabul ediyorlar iadeyi. Sonra satarken "memnuniyet" olmuyor ama.

Fabrikadan çıkarken kontrol ediliyor zaten. Ezik Vatan ne yapacak işlemciyi test edip?

Milletin çöpünü başkasının malı etmeye satıyorlar işte. En başında bu ürünün iade olarak reddedilmesi lazımdı da "müşteri memnuniyeti" diye kabul ediyorlar iadeyi. Sonra satarken "memnuniyet" olmuyor ama.
E kardeş şimdi sen işlemci aldın eşek gibi gittin sonra iade ettin e sonra ne yapalım sen 2 gün kullandın ve ya kutusuna açtın diye vatan çöpe mi atsin işlemciyi, çok sıfır takintisiysan git vatana çalışanlarla konuş senin sistemi orda kutusunu yeni açarak toplasinlar.

E kardeş şimdi sen işlemci aldın eşek gibi gittin sonra iade ettin e sonra ne yapalım sen 2 gün kullandın ve ya kutusuna açtın diye vatan çöpe mi atsin işlemciyi, çok sıfır takintisiysan git vatana çalışanlarla konuş senin sistemi orda kutusunu yeni açarak toplasinlar.
Ben ne diyorum Berat? Kullanmışsın çalışıyor, sorun yokken iadenin reddedilmesi lazım.

Ya da kutusunun dahi sıfır ayarında olması lazım.

İade eden niye iade etmiş biliyor muyuz? 2. elden farkı ne ki bunun.

Teşekkürler.
şubeye gittim değişim yapacaklar, şubede stokta olmadığı bayramdan sonra gelecek, belli ki kutu açılmış ve iade ürünü, kullanıldı mı ne oldu bilemediğimden güvenemedim açıkçası.

Yeni konular

Geri
Yukarı