Vatan Bilgisayar'dan hazır kasa önerisi

Arkadaş yeter anladık toplama iyi süper anladık! Ben Vatan Bilgisayar'dan almak istediğimi belirttim zaten niye kimse benim sorumu cevaplamıyor! Sadece Vatan Bilgisayardan 2500-3000 tl arası en iyi performansı verebilecek bilgisayarı sordum cevap veren kimse yok. Tamam hazır kasanın parasıyla daha iyi alınabilir ben zaten max 5 sene kullanacağım yüksek kalitedede gözüm yok zaten toplamaylamı uğraşacağım. Markalı garantili temiz kasa istiyorum ne var bunda

Arkadaş yeter anladık toplama iyi süper anladık! Ben Vatan Bilgisayar'dan almak istediğimi belirttim zaten niye kimse benim sorumu cevaplamıyor! Sadece Vatan Bilgisayardan 2500-3000 tl arası en iyi performansı verebilecek bilgisayarı sordum cevap veren kimse yok. Tamam hazır kasanın parasıyla daha iyi alınabilir ben zaten max 5 sene kullanacağım yüksek kalitedede gözüm yok zaten toplamaylamı uğraşacağım. Markalı garantili temiz kasa istiyorum ne var bunda
Senin iyiliğin için konuşuyor burda insanlar. Git al istediğin hazır kasanı 1 ay sonra gelip geta 5 düşük FPS sorunu diye konu açma ama burada. Ayrıca toplama aldığında da her parçanın ayrı ayrı kendi garantileri mevcut. Kasa toplattığında garantisiz olmuyor. Ayrıca zahmetlik bir durumda yok. Tavsiye etmesem bile vatan toplama bilgisayar montajını ücretsiz yapıyor.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı