Vatan Bilgisayar'dan kredi kartıyla peşin alışveriş

Emirc4n

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bilgisayar alacağım hani diyorlar ya bilgisayar almak için alacağın bütçe kadar kredi kartı limitin gerek, ben peşin almaya karar verdim. Vatan Bilgisayar'dan alacağım peşin alsam bile kredi kartında alacağım PC bütçesi kadar limit mi lazım?

Arkadaşlar bilgisayar alacağım hani diyorlar ya bilgisayar almak için alacağın bütçe kadar kredi kartı limitin gerek, ben peşin almaya karar verdim. Vatan Bilgisayar'dan alacağım peşin alsam bile kredi kartında alacağım PC bütçesi kadar limit mi lazım?

Evet. Kredi kartı ile peşin almanın bir mantığı yok zaten. Gelecek hesap kesiminde hepsini isterler. Ama %40'ını öderim dersen, faiz ödersin.

Limit zaten ne kadar harcayacağının sınırını belirliyor. Yani limitinden fazlasını veremezsin maalesef. Çok istiyorsan, limit artırabilirsin ama bütün parayı tek seferde çekeceklerdir bu da zora sokar seni. 6 taksit ile alabilirsin. ;)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı