Vatan Bilgisayar'dan Monitör önerisi

404NotFound

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Bugün Vatan Bilgisayar'a gittim ve.
Bu monitörü sordum adam bana şöyle dedi: "Lenovo monitörler kötü onun yerine başka al dedi."
Bende Lenovo ve ASUS monitör arasında kalmıştım. Sizce hangisini almalıyım?

Not: İnternet sitelerinden alamam ailem kızdığı için. O yüzden Vatan Bilgisayar'dan alabiliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yaptığı şey genellemeden başka bir şey değil. Lenovo fiyatına göre hiç de kötü monitör değil. 144Hz ve sanırsam freesync'de var(?). Sorun olarak parlaklığı pek iyi değil. TN paneller arasında en düşüklerde diyebilirim (250 nit). Günlük kullanımda sorun çıkarır mı? Çıkarmaz. Ayrıca 1MS response time overdrive ayarı, normalde 5MS ile geliyor. Ama yine de fiyatına göre çok iyi monitör.

Yaptığı şey genellemeden başka bir şey değil. Lenovo fiyatına göre hiç de kötü monitör değil. 144Hz ve sanırsam freesync'de var(?). Sorun olarak parlaklığı pek iyi değil. TN paneller arasında en düşüklerde diyebilirim (250 nit). Günlük kullanımda sorun çıkarır mı? Çıkarmaz. Ayrıca 1MS response time overdrive ayarı, normalde 5MS ile geliyor. Ama yine de fiyatına göre çok iyi monitör.
Hocam ben oyun, film için bakıyorum. Oynadığım oyunlar da ETS2, Pes 2020, Rocket League. Ekran kartım da 1050Tİ hocam. Sizce hangisini alayım hocam?
istanbul'da yasıyorsan itopya ya bakmani tavsiye ederim
benim onerim sana lenova çunku 144 hz 1ms o fiyata guzel bir monitor
Anladım hocam sizce hangisini alayım Cs-go gibi oyunlar oynamıyorum?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı