Vatan Bilgisayar'dan OEM sistem almak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bütçe
7000 TL
Ben bu sistem için Vatan Bilgisayara'a gittim. Kasayı değiştirmiyorlar. Eğer elinizde kasa varsa alın, yoksa almayın bana kalırsa. 7000 TL risk etmeye değmez. Üstüne üstlük ben gittiğimde 6400 TL'ydi.

Ben bu sistem için Vatan Bilgisayara'a gittim. Kasayı değiştirmiyorlar. Eğer elinizde kasa varsa alın, yoksa almayın bana kalırsa. 7000 TL risk etmeye değmez. Üstüne üstlük ben gittiğimde 6400 TL'ydi.

Teknobiyotikten p2.5 almak istiyordum kasası falan çok iyi ama ekran kartı galax 2060 vatanda ekran kartı asus rog strix 2060. Napsam bilemiyorum

Teknobiyotikten p2.5 almak istiyordum kasası falan çok iyi ama ekran kartı galax 2060 vatanda ekran kartı asus rog strix 2060. Napsam bilemiyorum
Bence alırken durumunuz varsa alırken kasayı değiştirin. Çıkan kasayı bilinen bir 2.el sitesine koyarsanız illaki satılır.

Benim dediğim sistemi diyorsanız içinde yanılmıyorsam Xigmatek markasının 650W 80+Plus bir PSU'u mevcut. İleri de değiştirebilirsiniz. Bende öyle yapacağım.

Evet o PSU mevcut. ASUS ROG STRIX ekran kartı için alabilirim. Ekran kartı dışındaki parçalar iyi değil işte o beni ikinci hatta üçüncü defa düşündürüyor. Teknobiyotiğin p2.5 sistemini gördünüz mü?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı