Vatan Bilgisayar'dan OEM Sistem Sipariş Süreci

Inanovski

Hectopat
Yer
Ankara/Yenimahalle
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar merhaba. Vatan Bilgisayarın OEM tavsiye sistemlerinden birini sipariş eden var mı? Kargo süreci nasıl oluyor? Ekran kartı ayrı geliyormuş galiba, kaç günde gelir?

Cevaplarsanız çok sevinirim.

İyi günler dilerim.

Ben aldım gayet hızlılar kutular ve kasa geliyor ekran kartı kendi kutusunda geliyor. Montajıda basit zaten 3 günde falan en geç kargoya verildi benim. Hangi sistemi alıyorsunuz?

Ben aldım gayet hızlılar kutular ve kasa geliyor ekran kartı kendi kutusunda geliyor. Montajıda basit zaten 3 günde falan en geç kargoya verildi benim. Hangi sistemi alıyorsunuz?

Ben de oradan bir sistem düşünüyorum fakat neredeyse bütün sistemleri Intel ve bence işlemcide AMD daha performanslı. Ryzen 5 2600 ve 1660 Super gibi bir sistem çıkarırlarsa almayı düşünebilirim.

INTEL 9400F-MSI RTX2060 GAMING Z 6G-B365M PRO-VH-WD 500GB-KINGSTON 16 GB RAM - Vatan Bilgisayar Bu sistemi almayı düşünüyorum. Tavsite edebileceiğiniz başka bir sistem var mı peki bunu dışında?
Ben de bu sistemi satın aldım. Bütçenizi bilmiyorum ama kendi aldığım sistemi önerebilirim.

Sistemler özelleştirilebiliyor sanırım destek ile iletişime geçip anakartı ve işlmeciyi değiştirebilirsin
İnternet sitesinde öyle bir seçenek görmedim ve özelleştirince o indirim kalkabilir diye düşünüyorum. Çünkü parçaları ayrı alınca daha pahalıya geliyor aynı siteden alırsak.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı