Elektronik Vatan Bilgisayar'dan Samsung telefonlar sepette %8 indirimli

Hayırlı olsun hocam çok güzel cihaz bende S23 kullanıyorum hissiyatı arayüzü One UI'in çeşitliliği aşık etti kendine.

Evet bende şimdi herşsyi tamamladık mailde uygulamadır bildirime tıkladım geldim. Yapabileceğim bir güzelleştirmek falan var mı yapayım arayüz olur bir ayar olur :D

Evet bende şimdi herşsyi tamamladık mailde uygulamadır bildirime tıkladım geldim. Yapabileceğim bir güzelleştirmek falan var mı yapayım arayüz olur bir ayar olur :D
Goodlock uygulamasıyla başlayabilirsiniz hocam One Hand Operation, Lockstar, Navstar vs hem kullanımı kolaylaştıran hem görünüş anlamında katkı sağlayan uygulamaları direkt Samsung'un

+ olarak DonanımHaber'de hem S23Ultra hem de S23 konusuna bakabilirsiniz faydalı şekilde yardımcı olunuyor genel olarak, özellikle Modlar ve Rutinler uygulaması için kullanımı kolaylaştıran çok rutin var. Şuan dışarıdayım müsait bir zamanda kendi yaptığım rutinleri yazarım

Goodlock uygulamasıyla başlayabilirsiniz hocam One hand operation, lockstar, navstar vs hem kullanımı kolaylaştıran hem görünüş anlamında katkı sağlayan uygulamaları direkt Samsung'un.

Artı olarak donanımhaber'de hem S23Ultra hem de S23 konusuna bakabilirsiniz faydalı şekilde yardımcı olunuyor genel olarak, özellikle modlar ve rutinler uygulaması için kullanımı kolaylaştıran çok rutin var. Şu an dışarıdayım müsait bir zamanda kendi yaptığım rutinleri yazarım.

Teşekkürler hocam.

Goodlock uygulamasıyla başlayabilirsiniz hocam One hand operation, lockstar, navstar vs hem kullanımı kolaylaştıran hem görünüş anlamında katkı sağlayan uygulamaları direkt Samsung'un.

Artı olarak donanımhaber'de hem S23Ultra hem de S23 konusuna bakabilirsiniz faydalı şekilde yardımcı olunuyor genel olarak, özellikle modlar ve rutinler uygulaması için kullanımı kolaylaştıran çok rutin var. Şu an dışarıdayım müsait bir zamanda kendi yaptığım rutinleri yazarım.

Hocam söylediğiniz goodlock fotoğrafta ki uygulama mı?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20230823_222450_Google Play Store.jpg
    Screenshot_20230823_222450_Google Play Store.jpg
    63,1 KB · Görüntüleme: 11

Yeni konular

Geri
Yukarı