Vatan Bilgisayar'dan Sistem Toplama

Hocam peki montajı hakkında ne düşünüyorsunuz? Siz montajı beğendiniz mi?
Montaj elemanına göre değişir tabii, benim sistemimde kablolama gayet iyiydi, kabloları da düzgün bir şekilde kelepçelemişler. Ancak audio kablosunu yanlış takmışlardı, ön panelden ses alamıyordum. AC97 yerine HD Audio kablosunu takarak hallettik. Onun dışında aldığım zamanda alacağım ekran kartı bulunduğum yerdeki Vatan şubesinde yoktu, o yüzden 1 gün bekleteceklerini söylediler. Sistem sanırım başka şubede toplanıp bana yakın şubeye kargolandı ve beni arayıp teslim almamı istediler, gittim aldım. Kasada bazı soyulmalar var ve bazı yerleri yamuk. Kargoda olmuş olabilir diye düşünüyorum, ancak soyulma ve iç taraftaki yamukluklar da kargoda olamaz gibi duruyor. Sistemi teslim alırken iyice kontrol edin.

Son düzenleme:
Montaj elemanına göre değişir tabii, benim sistemimde kablolama gayet iyiydi, kabloları da düzgün bir şekilde kelepçelemişler. Ancak audio kablosunu yanlış takmışlardı, ön panelden ses alamıyordum. AC97 yerine HD Audio kablosunu takarak hallettik. Onun dışında aldığım zamanda alacağım ekran kartı bulunduğum yerdeki Vatan şubesinde yoktu, o yüzden 1 gün bekleteceklerini söylediler. Sistem sanırım başka şubede toplanıp bana yakın şubeye kargolandı ve beni arayıp teslim almamı istediler, gittim aldım. Kasada bazı soyulmalar var ve bazı yerleri yamuk. Kargoda olmuş olabilir diye düşünüyorum, ancak soyulma ve iç taraftaki yamukluklar da kargoda olamaz gibi duruyor. Sistemi teslim alırken iyice kontrol edin.
Hocam yani kendim yapmam daha sağlıklı olacak, ilgin için teşekkür ederim.

Bende almayı düşünüyorumda 2005-2006-2007 yılında Ankarada vatanın en büyük en iyi şubesinden baya büyük alışveriş yapmıştım ve bana teşhir ürünü olan heryeri açık olan kasayı kargolamışlar gidip yüzlerine tükürdüm boyun eğdiler sonra bir kaç ay önce başka ve çok güvenilir denilen bir şubeye gittim gayet hoşdu ve 4k android smart tv mi ordan aldım gayetde güzel ve hızlı geldi montajı servisi vb. herşeyi güzeldi toplama bilgisayarımıda ordan yapmayı düşünüyorum ve adamlarda bizim gibi technocu gayet usta gözüküyorlardı montajıda umarım usta olur :)

Ben sana montajda söyle söyleyeyim. Burada facialar da oldu vatanda çok memnun kalanlar da. Ben Istanbul Üsküdar şubesinde toplattim. Ve gayet memnunum. Yapan arkadaş güzel yaptı. Istersen kasanın içinin fotoğrafını atabilir.

Ben sana montajda söyle söyleyeyim. Burada facialar da oldu vatanda çok memnun kalanlar da. Ben Istanbul Üsküdar şubesinde toplattim. Ve gayet memnunum. Yapan arkadaş güzel yaptı. Istersen kasanın içinin fotoğrafını atabilir.
Teşekkürler hocam gerek yok ilgin için teşekkürler. İşimi şansa bırakmamayı düşünüyorum, kendim yapmayı düşünüyorum.

Vatan Elmadağ şubesi hakkında bilgisi olan varmı arkadaşlar? Montaj ve personel kalitesi olarak? Personel olayını küçümsemeyin vatan Topkapı personeli yüzünden ordan sistem toplamiyorum çok ağır ithamlarda bulunurdum ama bana yakışmaz.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı