Vatan Bilgisayar'ın internet ve mağaza fiyat karmaşası

Meyriyer

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba değerli Technopat üyeleri. Bir süredir Vatan bilgisayarı takip ediyorum. Şu 3-4 gündür " Sepetim'i " sürekli kontrol ediyorum. Avantajlı fiyatlar ve normal fiyat aynı görünüyor. Bunun üzerine bir AVM'ye gittim. Fiyatlar üç aşağı beş yukarı aynı. 20 TL gibi bir fark oluyor en fazla. Neler oluyor ? Kafam karıştı doğrusu :) Cevapsız bırakmazsanız sevinirim. @Recep Baltaş ağabey cevaplarsan sevinirim :)

2yJ8J0.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Vatan'dan hafta içi alış veriş yapma hafta sonu indirim oluyor. Ayrıca doları takip edin doların düştüğü zaman alış veriş yapın.

Biliyorum :) Ama ne yazık ki her hafta sonu olmuyor. Doları da takip ediyorum :) Ama şu anki internet sitesinde ki durum çok garip, onu merak ediyorum :)
Bazı ürünlerde fotoğrafın sol üstünde "İnternet'e Özel" ibaresi yer alıyor. Ona dikkat et. O ürünler mağaza fiyatından biraz daha ucuz. Bu arada benim de anlamadığım şey şu:
Ekran Alıntısı.PNG

Normal fiyat olarak 1.855,70 TL yazıyor. Bu fiyat nerede ve nasıl geçerli?

Bazı ürünlerde fotoğrafın sol üstünde "İnternet'e Özel" ibaresi yer alıyor. Ona dikkat et. O ürünler mağaza fiyatından biraz daha ucuz. Bu arada benim de anlamadığım şey şu:
Eki Görüntüle 48257
Normal fiyat olarak 1.855,70 TL yazıyor. Bu fiyat nerede ve nasıl geçerli?

Bazı ürünlerde yazıyor doğru ama bu durumla hiç bir ilgisi yok. Avantajlı fiyat ve normal fiyat aynı gösteriliyor garipsediğim olay bu.

Benim asıl garipsediğim olay yabancı sitelerde 170-190 dolar arası (430-460) olan ürünlerin vatanda 550-570 hatta 600 liraya satılması.:mad:

İnsan biraz fiyat düşürür, sabit dolar kuru üzerinden hesap yapar ama bunlarda yok!!

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı