Vatan Bilgisayar'ın Sitesine Girememe Sorunu

MaxweL

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sürekli bekleniyor. Bir türlü giremiyorum şu siteye. Yılbaşında sistem toplayacaz. Nedenini bilen var mı ?

Sinerji daha ucuz ve Vatan ile aynı güven seviyesinde ve konuya dönecek olursak mobil olarak mı bağlanmaya çalışıyorsunuz ?

Eğer Vatan mağazasına giderseniz bakkal kafalı insanlar görebilirsiniz. Teknik servisin rezalet olduğunuda görebilirsiniz. Belki şanslısınızdır ve gittiğiniz Vatan mağazasında adam akıllı insanlar olabilir. Vatan ile Sinerji online alışveriş olarak aynı güvenlikte olsalarda Vatan'ın mağazaları için aynı güven bahsedilemez.

Size bir sorum olacak. Önerdiğiniz sinerji sitesinin hazır sistemleri f/p gibi geldi bana. Sizce alınır mı? Size güvenerek oradan hazır bilgisayar almayı planlıyorum.
Tabii ki alınır. Ama kendiniz de kurabilirsiniz merakınız var ise. Güvenebilirsiniz.

Sinerji daha ucuz ve Vatan ile aynı güven seviyesinde ve konuya dönecek olursak mobil olarak mı bağlanmaya çalışıyorsunuz ?
Katılıyorum. Vatan'ın sadece adı çıkmış, ün yapmış diye herkes en iyisi sanıyor :( Tıpkı eskiden Casper bilgisayarlar aldığımız gibi :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı