Vatan BIOS güncellemesi yapar mı?

brabrevaloyn

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus x515ea
----------
15,6inç 90HZ IPS Panel
İntel 1135g7 + intel xe graphics
8GB RAM + 512-GB nVME SSD
Vatan'dan laptop aldım. Kullandıktan bir süre sonra BIOS güncellemesi geldi. Sıkıntılı işmiş, ben yapamam. Vatan'a götürsem onlar yapar mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Vatan'da yapmazlar. Neden sıkıntılı işmiş onu anlamadım gayet kolay bir video açıp adım adım izleyerek yapabilirsiniz. Zor bir iş değil korkmayın.

Vatan'dan laptop aldım. Kullandıktan bir süre sonra BIOS güncellemesi geldi. Sıkıntılı işmiş, ben yapamam. Vatan'a götürsem onlar yapar mı?
Laptopta elektrik kesilecek derdi yok bir şey yok. Bir de üreticiler direkt program yapıyo çalıştırıyosun güncelliyo. PCdeki gibi biosla uğraşmıyosun bile.

Hocam sitesinden indirip, açıyorsun. Çalışınca laptop kapanıyor ve açılış ekranında kendi kendini güncelliyor. Bunda bir zorluk veya da sıkıntı yok.

İlk önce hayırlı olsun laptop modelini söyler misiniz?
asus x515ea

t
Hocam sitesinden indirip, açıyorsun. Çalışınca laptop kapanıyor ve açılış ekranında kendi kendini güncelliyor. Bunda bir zorluk veya da sıkıntı yok.
teşekkürler

Teşekkürler yaptım çok kolaymış videoda zormuş.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı