Vatan Computer GTX 760 Stok Hakkında

• Konuyu başlatan Revolation
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 22
  • Görüntüleme 3B
2 farklı şehirde çalışan arkadaşıma sordum, personel indirimi yok dediler. Yoksa alacaktım indirimli ama biz de normal fiyat alıyoruz dediler. Yoksa beni mi yediler? :)

@RuhsuzPinokyo sen söyle hele. Var mı personel indirimi? :)

2 farklı şehirde çalışan arkadaşıma sordum, personel indirimi yok dediler. Yoksa alacaktım indirimli ama biz de normal fiyat alıyoruz dediler. Yoksa beni mi yediler? :)

@RuhsuzPinokyo sen söyle hele. Var mı personel indirimi? :)
TTNET mi sandınız :D
Vatanbilgisayar'da nasıl alıyorsa müşterilerine de, çalışanlarına da aynı fiyattan satıyordur. (Çalışan biri daha iyi bilir tabii ama personel indirimi olsa, herkes tanıdığına indirim yaparak sistem sahibi yapardı.) :D

Yorum yok, işsiz kalmak istemem :D

Yok yok sen söyle yani ben merak ettim. Arkadaşlarımızı tanıyalım yani o yüzden sana soruyorum :) MediaMarkt'daki arkadaşım sayesinde almıştım webcam o zaman 10 15 tl ucuza gelmişti yani. Eğer Vatan'da varsa personel indirimi söyle de ben de arkadaşlarıma ona göre muamele edeyim :)

- - - Güncellendi - - -

TTNET mi sandınız :D
Vatanbilgisayar'da nasıl alıyorsa müşterilerine de, çalışanlarına da aynı fiyattan satıyordur. (Çalışan biri daha iyi bilir tabii ama personel indirimi olsa, herkes tanıdığına indirim yaparak sistem sahibi yapardı.) :D

TTNET de yapsın artık zaten personeline indirim. Kaldı ki ben de Turkcell Superonline'da çalışıyordum, bize de 8 Mbps'e kadar Limitsiz 9 TL, 20 Mbps Limitsiz Fiber Ücretsiz idi :)

Ben bana indirim yapsın diye beklentim olduğu için sormadım zaten arkadaşa. Benim arkadaşlarım bana yalan mı söylüyo onu bileyim de, kim ne bilelim diye bilmek istedim sadece :)

Eyvallah, arkadaşlık da ölmüş görmüş olduk :) Kaldı ki samimi arkadaşlarımız dediğimiz adamlardı.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı